ایسنا/ سرمربی پیکان گفت: هوادار تیم قلدری بود و برنامه داشتند اما ما آن‌ها را آنالیز و موشکافی کرده بودیم و خداراشکر توانستیم از موقعیت‌های‌مان خوب استفاده کنیم.
مجتبی حسینی، دوشنبه پس از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل هوادار اظهار کرد: همان‌گونه که دیدید بازی بسیار دشواری داشتیم. آن‌ها تیم بزرگی بودند و برنامه داشتند اما ما آن‌ها را آنالیز و موشکافی کرده بودیم. خداراشکر توانستیم از موقعیت‌های‌مان خوب استفاده کنیم و در نیمه اول دو گل بزنیم.
او ادامه داد: هیچ موقعیتی به حریف ندادیم و در نیمه دوم هم یک موقعیت خیلی خوب به دست آوردیم که متاسفانه از دست دادیم. در این نیمه به حریف بیش‌تر فشار آوردیم تا در لاک دفاعی فرو نرویم اما پس از اخراج یکی از بازیکنان‌مان کار سخت شد و تقریبا یک نیمه با یک یار کم‌تر بازی کردیم اما با این حال کم‌ترین موقعیت را به حریف دادیم. خداراشکر توانستیم برد خوبی به دست بیاوریم و جا دارد از تک تک بازیکنانم تشکر کنم و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.  
سرمربی پیکان با بیان این‌که لیگ ما مثل یک ماراتن می‌ماند و با یک برد یا یک باخت نباید همه چیز را تمام شده بدانیم، گفت: باید این بازی را فراموش کنیم و برای بازی بعدی آماده شویم. هوادار تیم قلدری بود و برنامه داشتند و بازی خوبی مقابل استقلال انجام دادند اما تیم ما روز خوبی داشت.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید