ورزش 3/ فرلان مندی، مدافع فرانسوی رئال‌مادرید، با بازگشت به ترکیب این تیم قدرت دفاعی تیم آنچلوتی را تا حدود زیادی افزایش داده است.
 کارلو آنچلوتی معمولا عادت دارد که در کنفرانس‌های خبری خود درباره همه چیز به شکل شفاف صحبت کند. یکی از مسائلی که سرمربی ایتالیایی طی دو بازی اخیر به آن تاکید داشته وجود تعادل در تیمش است. رئال مادرید در دو بازی قبلی خود تنها یک گل دریافت کرده که آن هم در لحظات پایانی دیدار مقابل بارسلونا بوده و به نظر می رسد که بازگشت فرلان مندی تاثیر زیادی در این موضوع داشته است.
مدافع فرانسوی بعد از پنج ماه مصدومیت از دیدار برابر شاختار در ترکیب رئال قرار گرفت و مقابل بارسا نیز یک نمایش درخشان دیگر را ارائه داد. در ضمن با غیبت مندی بازیکنانی نظیر ناچو، آلابا و گوتیرس به جای او در ترکیب رئال حضور داشتند اما نتوانستند به شکل مطمئنی جای خالی او را پر کند؛ از طرف دیگر مارسلو نیز در این مدت دائماً با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کرد.
بازگشت مندی یک اتفاق مثبت دیگر را هم برای رئال مادرید رقم زد و آن هم این بود که حالا داوید آلابا با فراغ بال بیشتری می تواند در پست مورد علاقه خود یعنی مدافع وسط بازی کند. همچنین مدافع اتریشی با توجه به گلزنی در ال‌کلاسیکو نشان داد که به حضور در حملات علاقه زیادی دارد، حضور مندی می‌تواند از این لحاظ نیز برای او خوشحال کننده باشد چرا که این مدافع فرانسوی می تواند به خوبی جای خالی آلابا را پر کند.
همچنین آمار و ارقام به ثبت رسیده برای رئال مادرید در حضور فرلان مندی نیز نشان از تاثیر بالای این بازیکن است. در واقع از زمان پیوستن این مدافع فرانسوی به لوس بلانکوس آنها تنها در یک مسابقه که این بازیکن به شکل ثابت در میدان حضور داشته شکست خورده‌اند و حالا کارلو آنچلوتی نیز تاثیر بالای این بازیکن را به شکل کامل درک می‌کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید