طرفداری/ این گونه به نظر می‌رسد که مهاجم پرحاشیه پاریسن‌ژرمن و وندا نارا را دوباره کنار هم خواهیم دید؛ اما یک چیز در این میان تغییر کرده است...
مائورو ایکاردی و وندا نارا از یکدیگر طلاق گرفتند اما همچنان با هم خواهند بود.  
داستان مائورو ایکاردی و وندا نارا طی روزهای اخیر بسیار داغ شد. وندا نارا 8 روز قبل به شوهرش، مائورو ایکاردی اتهام خیانت را نسبت داد و از آن روز تا به این لحظه، شاهد کش و قوس های فراوانی در این رابطه بودیم. اما حالا به نظر می رسد که همه چیز تمام شده است و این دعوا به پایان خود رسید. با تایید وندا نارا، او و مائورو ایکاردی از یکدیگر طلاق گرفته اند اما این رابطه همچنان پایدار خواهد ماند.
متنی که در زیر می خوانید را وندا نارا در صفحه اینستاگرام خود منتشر نموده است:
 عکس هایی طی ماه های اخیر بارگذاری کرده ام، نشان می دهد که ما چقدر با هم خوب و خوشحال بودیم. من به خاطر اتفاقی که افتاد به شدت آسیب دیدم. هر روز از مائورو درخواست طلاق می کردم. وقتی که او فهمید دیگر راه برگشتی وجود ندارد، به من گفت که ما نمی توانیم این گونه ادامه دهیم؛ گفت اگر جدایی تنها راه خاتمه دادن به این حجم از  درد است، پس باید انجامش دهیم. ما پیش وکیل رفتیم. مائورو ظرف دو روز همه شرایط را پذیرفت و ما توافقنامه (طلاق) را امضا کردیم. روز بعد، او نامه ای به من نوشت که هیچکس تا کنون برایم ننوشته بود: "من به تو همه چیز دادم و تو همه چیز داری، امیدوارم بتوانی خوشحال باشی چون اینگونه من هم خوشحال می شوم." و آنجا بود که متوجه چیزی شدم: همه چیز داشتن؛ اگر با او نباشم، هیچ چیزی ندارم. مطمئن هستم که این لحظات بدی که گذراندیم، باعث تقویت ما به عنوان یک زوج و خانواده خواهد شد. مهم این است که هر دوی ما این آزادی را داشتیم که به یک رابطه 8 ساله خاتمه دهیم اما با روح های خسته از گریه مان، دوباره کاملا آزادانه همدیگر را انتخاب کردیم. عاشقتم مائورو ایکاردی.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید