فارس/ در آخرین مسابقات هفته دوم لیگ برتر فوتبال آلومینیوم میزبان فولاد خوزستان است و نساجی در تهران به مصاف پرسپولیس می‌رود.
در آخرین روز از هفته دوم لیگ برتر روز چهارشنبه دو مسابقه در اراک و تهران برگزار می شود.
نگاهی به این دو بازی می‌اندازیم:
آلومینیوم اراک - فولاد خوزستان؛ دو تیم به دنبال اولین برد
آلومینیوم که در هفته اول لیگ از پدیده یک امتیاز گرفت فردا میزبان تیم فولاد خوزستانی است که سه بر یک از پرسپولیس شکست خورد. عبدالله ویسی سرمربی فولاد بعد از این شکست وعده داد که در بازی آینده پیروز خواهد شد تا این شکست خانگی را جبران کند. با این حال شکست دادن آلومینیوم در خانه آسان نیست. بخصوص اینکه رسول خطیبی هم تیم خوب و قابل احترامی دارد و او نیز در خانه به دنبال برد است.
پرسپولیس - نساجی؛ خلق شگفتی یا دومین برد شاگردان یحیی؟
پرسپولیس لیگ بیست و یکم را هم مقتدرانه شروع کرد و با زدن سه گل به فولاد خوزستان نشان داد که در این لیگ هم مدعی قهرمانی است و می‌خواهد دبل هت تریک کند. نساجی مازندران اما با تداوم ساکت الهامی روی نیمکتش تیمی منسجم‌تر از گذشته است که شکست دادن آن راحت نخواهد بود. پرسپولیس برای این بازی هم برد فولاد و هم باخت آسیایی به الهلال را فراموش کرده است و قطعا سه امتیاز بازی خانگی را می‌خواهد تا از جمه مدعیان سنتی قهرمانی مثل استقلال و سپاهان عقب نماند. نساجی اگر بتواند از قرمزپوشان تهرانی امتیاز بگیرد بتاعث خوشحالی دیگر بالانشینان جدول خواهد شد.
اسامی داوران هفته دوم لیگ برتر:
چهارشنبه پنجم آبان     
 آلومینیوم اراک – فولاد خوزستان ساعت 18
میثم حیدری – قهرمان نجفی – بهمن عبدالهی – وحید زمانی
ناظر: علی خسروی
 پرسپولیس – نساجی مازندران ساعت 18
امیر عرب براقی – محمد جواد مداح – امیر محمد داود زاده – حسین زمانی
ناظر: هدایت ممبینی


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید