طرفداری/ محمدحسین ضیایی سرمربی قدیمی فوتبال ایران به انتقادات متعدد علیه سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان واکنش نشان داد
محمدحسین ضیایی به حمایت از اسکوچیچ پرداخته است.
گفتگوی محمدحسین ضیایی با رسانه طرفداری را می خوانید:
من بسیار متعجب هستم چرا بسیاری از کارشناسان و همکاران من شمشیر را به روی اسکوچیچ از رو بسته اند، از رییس گرفته تا مدیر و کارشناس و مربی همه می گویند عملکرد اسکوچیچ خوب نیست، یادمان رفته تا همین 4 ماه قبل کاسه چه کنم به دست گرفته بودیم؟ حالا که تیم ملی نجات پیدا کرده همه انتقاد می کنیم و ساز مخالف کوک می کنیم؟
خدا راشکر کنیم
 بیایید کم خدارا شکر کنیم که فوتبال کشورمان تا حدودی نجات پیدا کرده است. یادتان هست می گفتند کی روش برود این تیم نیاز به مربی ندارد و همین طور خوب بازی می کند؟ چه شد؟ وقتی که او رفت و ویلموتس آمد که به عراق و بحرین باختیم، چرا حداقل به اندازه نتایجی که اسکوچیچ گرفته است به او احترام نمی گذارید؟
تیم ملی هشت سال با کی روش بود
 روزگاری انتقاد می کردیم که کی روش برای همه تعیین تکلیف می کند، شاید حق ما این بود که کی روش همه کاره فوتبال ما باشد، من هم قبول دارم تیم ملی ما در جام جهانی 2018 شاید از تیم امروز بهتر کار می کرد اما در آن زمان تیم ملی فوتبال کشورمان هشت سال با کی روش کار کرده بود و امروز این تیم یک سال با اسکوچیچ کار کرده است و به نظر من اسکوچیچ بعد از یک سال هم بهتر و هم موفق تر از کی روش بوده است.
مگر برانکو سرمربی بزرگی بود؟
 من از برخی تعجب می کنم چرا از خوشحالی مردم خوشحال نمی شوند و مدام می گویند اسکوچیچ مربی بزرگی نبوده است، خوب نبوده باشد، مگر برانکو وقتی سرمربی تیم ملی ما شد سابقه سرمربیگری داشت؟ همین خادم الشریعه در تیم ملی فوتسال این همه مورد هجمه بود اما همین مرد باعث شد این همه از افتخارات فوتسال لذت ببریم، بیاییم و کمی منطقی تر باشیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید