طرفداری/ هافبک سابق آرسنال و ویارئال که هم اکنون در قطر با ژاوی همکاری می‌کند، به آمادگی هافبک سابق بارسلونا برای بازگشت به نیوکمپ اطمینان دارد. 
سانتی کازورلا از آمادگی ژاوی برای سرمربی بارسلونا شدن خبر داد. 
به نقل از گل ایتالیا، سانتی کازورلا مدتی است که در السد قطر با ژاوی همکاری می کند و با توجه به مشاهداتش، مطمئن است اسطوره بارسلونا می تواند به عنوان سرمربی به باشگاهش برگردد. کازورلا در مصاحبه جدیدش می گوید:
 ژاوی در بارسلونا؟ او آماده است، البته نمی دانم چه زمانی چنین اتفاقی خواهد افتاد، در فوتبال نمی توانید چیزی را پیش بینی کنید. او قطعا آمادگی سرمربیگری در بارسلونا را دارد و البته رویای خودش هم همین است. 
صلاح؟  دیوانه کننده است، سطح این پسر بسیار بالاست و فرم فوق العاده ای هم دارد. صلاح یکی از بهترین بازیکنان جهان است و لیورپول خوش شانس است که او را دارد. صلاح یکی از سه بازیکن برتر جهان به حساب می آید و در این لحظه قطعا بهترین است. 
قوی ترین تیمی که مقابلش بازی کردم؟ انتخاب تنها یک تیم دشوار است اما من مقابل بارسلونای ژاویستا و مسی بازی کردم و به نظرم انتخابم همین تیم است. بهترین هم تیمی؟ خوش شانس بودم چون با بازیکنان بزرگ زیادی هم تیمی بوده ام اما انتخابم این سه بازیکن هستند: آندرس اینیستا، ژاوی و داوید سیلوا. من همچنین کنار مسوت اوزیل و خوان رومن ریکلمه هم بازی کرده ام. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید