ایرنا/ سرمربی سابق تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: سه روز است با اکبر میثاقیان به عنوان سرمربی جدید پدیده قرارداد بستند اما من از این انتخاب بی خبر بودم.
محمدرضا مهاجری در گفت و گویی اظهار داشت: در این مدت درباره قرارداد بازیکنان صحبت کردیم و دوست ندارم درگیر مسایل دیگری شویم زیرا به دنبال موفقیت تیمم بودم.
وی افزود: پیش از دیدار با آلومینیوم اراک مشکلات تیم را مطرح کردم و حتی دو کادر جوان را به تیم اضافه کردیم و قبل از شروع لیگ با معمایی صحبت کردم که خیلی تحت فشار هستم و استعفا دادم اما او قبول نکرد و گفت ادامه بده و ایستادم و بازی اول را گذراندیم.
سرمربی سابق تیم پدیده مشهد عنوان کرد: امروز که دیرتر آمدیم و بازیکنان در اعتصاب بودند و به آنها گفتم که دو دور، دور زمین بدوند اما عکس العمل نشان دادند و گفتند که با اکبر میثاقیان قرارداد بستند و تمام کردند.
وی ادامه داد: در واقع گفتند که سه روز است با میثاقیان تمام کردند و امروز این قرارداد رسمی شده و وی بامداد از تهران به مشهد آمده است این در حالی بود که کاملا از این موضوع بی اطلاع بودم.
مهاجری اظهار داشت: میثاقیان مربی من بوده و چطور به خودش اجازه داد بدون حتی یک تماس با من بیاید و برایش جلسه معارفه بگذارند. این در حالی که من هنوز از باشگاه  برکنار نشدم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید