ورزش 3/ گارسیا پیمنتا، سرمربی سابق تیم دوم بارسلونا تصور می‌کند بهتر از رونالد کومان روی نیمکت این باشگاه نتیجه می‌گیرد.
در سال های اخیر بارها نام گارسیا پیمنتا به عنوان یکی از گزینه های هدایت بارساونا مطرح شده و البته این اتفاق تا امروز که هرگز رخ نداده است. حالا گارسیا پیمنتا در مصاحبه ای مدعی شد حتی اگر در این مقطع و با ترکیب فعلی نیز به جای رونالد کومان روی نیمکت بارسلونا قرار می گرفت، می توانست این تیم را تبدیل به یک مدعی جدی برای فتح تمامی عناوین قهرمانی در طول فصل جاری بکند.

گارسیا پیمنتا گفت: "من مطمئن هستم که اگر ترکیب تیم فعلی باشگاه، با همین کادر فعلی  و البته بازیکنان مصدومی چون دمبله، رونالد آرائوخو یا پدری را در رختکن داشته و اگر همه بازیکنان را به صورت صد در صد  آماده در اختیار داشته باشم، نمی دانم که آیا می توانم در لالیگا، لیگ قهرمانان و کوپا دل ری قهرمان شوم یا خیر، اما قصعا تیم را در مسیر کسب تمامی این عناوین قرار خواهم داد.
تیمی مانند بارسلونا همیشه برای کسب همه عناوین قهرمانی باید رقابت کند. البته در رقابت های لیگ قهرمانان شما با رقبای بزرگی مانند بایرن  مونیخ، منچستر سیتی یا لیورپول روبرو خواهید داشت و احتمال باختن در مقابل چنین قدرت هایی نیز وجود دارد. رخ دادن چنین اتفاقاتی دیگر بسته به منطق فوتبال است، اما اگر من سرمربی بارسلونا بودم این تیم بهتر بازی می کرد و ما شانس بیشتری برای کسب عنوان قهرمانی پیدا می کردیم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید