ورزش 3/ آرسنال با درخشش در نیمه دوم موفق شد لیدزیونایتد را مغلوب کند.
آرسنال که در هفته‌های اخیر به وضوح نسبت به ابتدای فصل تیم بهتری شده، در جام اتحادیه نیز با دو گل از سد لیدز گذشت و راهی دور بعدی این رقابت ها شد.
لیدز بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیت در دقیقه 19 تا آستانه زدن گل اول هم پیش رفت. جیمز در موقعیتی تک به تک با دروازه آرسنال قرار گرفته و می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه او را برند لنو مهار کرد.
دقایقی بعد باز هم لیدر خطرناک ظاهر شده و فرصت داشت به گل اول دست پیدا کند، اما این بار هم ضربه جیمز از گوشه محوطه با عکس العمل برند لنو همراه شد. در دقیقه 42 ضربه سر نیکلاس په په روی ارسال اسمیت راو راهی به دروازه لیدز پیدا نکرد تا نیمه نخست کم هیجان با تساوی بدون گل به اتمام برسد.
اما آرسنال در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم به گل رسید. ضربه سر په په با ضربه سر تمام کننده چمبرز در دهانه دروازه همراه شد و علیرغم تلاش فراوان دروازه بان لیدز، توپ از خط رده شده و گل اول به ثمر رسید.
اما حملات آرسنال ادامه یافت و این تیم در دقیقه 67 به گل دوم هم رسید. پاس به عقب اشتباه مدافع لیدز با تیزهوشی انکتیا همراه بود و او بعد از گذر دادن توپ از بالای سر دروازه بان موفق به زدن گل دوم تیمش شد. در ادامه توپچی ها به کنترل جریان بازی پرداختند تا با همان دو گل لیدز را مغلوب کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید