طرفداری/ میلان با پیولی به 3 امتیاز ارزشمند دیگر رسید.
پس از برتری 1-0 میلان مقابل تورینو در هفته دهم فصل 2021/22 سری آ، استفانو پیولی گفتگویی با خبرنگاران داشت.
سرمربی میلان در مصاحبه با DAZN گفت:
 این چهارمین بازی ما طی 10 روز بود درحالیکه گزینه های بسیار کمی برای تغییر در ترکیب داشتیم. تورینو رقیب بسیار سرسختی بود. بازی را به خوبی کنترل کردیم و تورینو فقط در دقایق پایانی که با تمام وجود حمله کرد، خطرناک ظاهر شد.
میلان به رکورد 9 برد و 1 تساوی در 10 هفته ابتدایی سری آ رسید. چنین عملکردی در شروع سری آ در تاریخ میلان فقط یک بار دیگر به ثبت رسیده است.
میلانی‌ها در آغاز فصل 1954/55 سری آ نیز دقیقا همین عملکرد را داشتند و در نهایت به اسکودتو رسیدند. پیولی افزود:
 باید از بچه ها تشکر کنیم. هر 3 روز یک بار به میدان می رویم و تورینو واقعا رقیب دشواری بود. آنها در بازی هوایی بسیار خوب هستند. دوئل های اصلی بازی امشب در کناره های زمین بود. برخی از این دوئل ها را بردیم و برخی دیگر را واگذار کردیم. لحظات سختی را در نیمه دوم تحمل کردیم اما متحد ماندیم و 3 امتیاز را حفظ کردیم. گاهی اوقات باید در شرایط دشوار و پیچیده فقط به دنبال یکسره کردن کار باشید. در بعضی از بازی ها بدون توجه به سایر جنبه ها فقط 3 امتیاز اهمیت دارد.
 بحران آسیب دیدگی طی روزهای اخیر کاملاً محسوس بود و باید از باشگاه تشکر کنم که چنین ترکیب کاملی در اختیار من گذاشته است. فقدان بازیکنان را حتی در این شرایط پیچیده، کمتر احساس کردیم. بیش از همه برای رافائل لیائو نگران هستم که نتوانستم به او استراحت کافی بدهم.
 بازی مقابل تیم هایی چون هلاس ورونا و تورینو آسان نیست. سبک بازی آنها متفاوت است. حریفان بعدی ما به سبک دیگری بازی می کنند و قطعا ما نیز بازی متفاوتی ارائه خواهیم کرد. آاس رم به عنوان حریف بعدی ما، تیم خوبی است. آنها گزینه های متنوعی در خط حمله دارند. مطمئناً بازی جذابی خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید