طرفداری/ فشردگی برنامه آبی‌های لندن در ماه پایانی سال، از آن دست مصیبت‌های شیرین است.
توماس توخل پس از پیروزی چلسی مقابل ساوتهمپتون، پاسخگوی خبرنگاران شد. 
به نقل از فوتبال لندن، چلسی یک بار دیگر در ضربات پنالتی بر حریف خود غلبه کرد تا حالا به مرحله یک چهارم نهایی لیگ کاپ انگلیس رسیده باشد. سرمربی آلمانی تیم پس از پایان بازی گفت: 
 متاسفانه روز گذشته آزپیلیکوئتا دچار مصدومیت شد، آندریاس (کریستنسن) گفت که به دلیل جراحی کردن دندانش قادر به بازی کردن نیست و بعد روبن (لوفتوس چیک) هم دچار مشکل شد. در واقع سه بازیکنی غایب بودند که احتمالا برای این بازی در ترکیب اصلی قرار می گرفتند. آزپی از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی شده است ولی امیدواریم برای بازی بعدی آماده باشد چون بازیکن سرسختی است. آندریاس هم نباید برای تمرین روز پنجشنبه مشکلی داشته باشد.
 بازی خوبی بود و من سطح انرژی تیم را پسندیدم. بازی نزدیکی بود و برای بینندگان جذابیت داشت. در پنالتی ها خوب کار کردیم. در لحظات پایانی که همه به پنالتی ها فکر می کنند، کار خطرناک می شود. مهارهایی که کپا روی ضربات سر حریف در کرنرهای انتهای بازی داشت، بسیار مهم بود. 
 رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ کاپ؟ این را مدیون بازیکنان هستیم که با تمام وجود تلاش کردند. حالا یک روز استراحت خواهیم کرد و سپس دو روز فرصت خواهیم داشت تا مهیای رویارویی با نیوکاسل شویم. حالا باید در ماه دسامبر ۹-۱۰ بازی انجام بدهیم. خودمان باعث شدیم در چنین وضعیتی قرار بگیریم ولی دلیل آن این است که از باختن متنفریم. ما برای برنده شدن به زمین می رویم. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید