طرفداری/ کارلو آنچلوتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی روز چهارشنبه مقابل اوساسونا حاضر شد.
رئال مادرید از هفته یازدهم رقابت های لالیگا، چهارشنبه شب از ساعت 23:00 در سانتیاگو برنابئو میزبان اوساسونا، تیم آماده این فصل لالیگاست که با 18 امتیاز (از 10 بازی) در رده ششم قرار دارد.
به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کارلو آنچلوتی بعد از پیروزی در ال کلاسیکو و پیش از بازی با اوساسونا گفت:
 من گروهی از بازیکنان با سطح بالایی از تعهد جمعی را در اختیار دارم. فوتبال امروزه نسبت به گذشته تیمی تر است، اما خلاقیت هم چیزی است که شما را متمایز می کند، و من گروه واقعاً خلاقی از بازیکنان را در اختیار دارم. به همین دلیل است که کمتر روی این موضوع تمرکز می کنم.
 اوساسونا تیم خوبی است و در فرم خوبی هستند. آنها فوتبال جنگنده ای ارائه می کنند و دفاع خوبی هم دارند. آنها داخل و اطراف محوطه جریمه خطرناک هستند و جدول لیگ گویای این مسئله است. عملکرد بسیار خوبی داشته اند و باید به درستی خود را آماده این مسابقه کنیم چون می تواند بازی سختی باشد.
سیستم چرخشی در ترکیب
 به چند دلیل مختلف از سیستم چرخشی استفاده می شود: خستگی، انگیزه دادن به بازیکنانی که مصمم به بازی هستند بر اساس استراتژی های متفاوت،... این چیزی است که بعد از جلسه تمرینی تصمیم خواهم گرفت.
پیروزی در ال کلاسیکو
 همه در فوتبال حق دارند که نظر خود را داشته باشند. عملکرد ما در ال کلاسیکو شگفت انگیز نبود، اما عملکرد هوشمندانه ای داشتیم چون خوب دفاع کردیم و در حملات سریع بودیم، و این چیزی بود که از بازیکنانم خواسته بودم.
وینیسیوس جونیور
 دوست دارم که چیزهایی را امتحان می کند و اینکه با جدیت بالایی بازی می کند. این گویای کیفیت اوست، اما او واقعاً سخت تلاش می کند و وقتی صاحب توپ است، با جدیت عمل می کند. نقاط زیادی وجود دارد که او در زمینه بازی بدون توپ باید بهتر شود اما در کل بدون هیچ مشکلی می تواند این کار را انجام دهد. او پسر مهربانی است و دوست دارم سخت تلاش کند و تاکنون خیلی خوب کار کرده است.
برنامه بازی های سخت
 اشتیاق به فوتبال یعنی یک بازی را مثل فیلم تماشا کنید. بازی های زیادی در تلویزیون پخش می شود و تماشای همه آنها غیرممکن است. به عنوان یک هوادار، همیشه دوست دارم که بازی ها را تماشا کنم، اما به عنوان یک مربی بهترین راه برای آماده سازی تیم نیست چون وقتی بازی های زیادی انجام می دهید، سطح عملکردتان افت می کند. من با اینکه آنها باید تقویم بازی ها را باز نگری کنند موافقم چون تعداد بازی ها خیلی زیاد است. یوفا و فیفا باید این مسئله را حل کنند چون بازیکنان از خستگی رنج می برند. اینکه یک مربی خسته شود مهم نیست اما اگر بازیکنان خسته شوند هیچ مسابقه ای نخواهیم داشت.
رفتار هواداران بارسلونا با کومان
 من از بابت کومان اذیت شدم. این چیزها نباید اتفاق بیافتند و ما به سادگی نمی توانیم بی ادبی را تحمل کنیم. این مشکلی است که در جامعه وجود دارد و فقط مربوط به فوتبال نیست چون این بی احترامی به یک شخص بود نه صرفاً مربی تیم. وقتی کسی بی احترامی می کند یعنی آن جامعه مشکل دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید