ورزش 3/ احمد مددی و مجید صدری که تا چندی پیش در نقل و انتقالات با هم رقابت می‌کردند حالا کنارهم به تماشای فوتبال نشستند.
امشب دیدار گرمی بین پرسپولیس و نساجی در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در نهایت پرسپولیسی‌ها توانستند از یک بازی سخت و نفسگیر برنده بیرون بیایند و شش امتیازی شوند.
در جایگاه ویژه این بازی علاوه بر دراگان اسکوچیچ و کادر فنی تیم ملی، حضور دو شخص کنار هم در جایگاه ویژه ورزشگاه خودنمایی می‌کرد. احمد مددی مدیرعامل سابق استقلال و مجید صدری سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس در کنار هم بازی امشب را تماشا کردند.
این دو نفر تا چندهفته پیش رقابت زیادی با هم در فصل نقل و انتقالات داشتند اما حالا مددی در جایگاهی کاملا متفاوت و به عنوان مدیر ورزشگاه آزادی به تماشای این بازی کنار مجید صدری نشست.
احمد مددی مدیرعامل پیشین استقلال که مورد انتقاد بسیاری از هواداران این تیم و حتی اعضای تیم قرار داشت، سرانجام یک ماه پیش از جمع آبی پوشان رفت و جای خود را به آجورلو داد و حالا به عنوان مدیر استادیوم آزادی مشغول به کار است. نکته جالب اینکه صدری جایگاهی کاملا متفاوت با او دارد و به نظر می‌رسد مورد حمایت کادرفنی و بازیکنان است و فرصت این را دارد تا با عبور از مشکلات، به کارش در این تیم ادامه دهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید