ورزش 3/ یوونتوس با ارائه یک نمایش ناامیدکننده با نتیجه 2-1 از ساسولو شکست خورد.
بعد از تساوی در دیدار حساس ابتدای هفته برابر اینتر، یوونتوس امشب در چارچوب رقابت‌های هفته دهم سری‌آ میزبان ساسولو بود که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 2-1 به سود تیم مهمان خاتمه یافت.
در لحظات ابتدایی بازی لئوناردو بونوچی می‌توانست دروازه ساسولو را باز کند اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت. هرچند که مدافع یووه در موقعیت آفساید هم قرار داشت.
در ادامه این تیم ساسولو بود که کمی جلوتر آمد و دو موقعیت خوب گلزنی نیز ایجاد کرد اما در استفاده از آن ها ناکام ماند تا بازی با همان تساوی بدون گل پیگیری شود.
در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد، برخلاف انتظار این ساسولو بود که توانست گل برتری را به ثمر برساند. در دقیقه 43 داویده فراتسی در مصافی تک تک دروازه یوونتوس را باز کرد تا نتیجه 1-0 شود.
یوونتوس که بد موقعی گل دریافت کرده بود نتوانست در دقایق باقی‌مانده نیمه اول کار خاصی انجام دهد و نهایتاً بازی در پایان 45 دقیقه ابتدایی با همان یک گل به سود ساسولو پایان پذیرفت.
مطابق انتظار یوونتوس نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و می توانست توسط ستاره کلمبیایی خود یعنی خوان کوادرادو به گل تساوی دست پیدا کند اما ضربه این بازیکن از روی خط دروازه توسط مدافعان ساسولو برگردانده شد.
بالاخره حملات یوونتوس در دقیقه 77 نتیجه داد و این تیم توانست به گل تساوی دست پیدا کند. ارسال خوب پائولو دیبالا به روی دروازه با ضربه تمام کننده ستاره آمریکایی یو یعنی وستون مک کنی همراه شد تا نتیجه 1-1 شود.
در حالی که یوونتوس تلاش می کرد تا گل دوم را به ثمر رساند این ساسولو بود که در کمال ناباوری موفق به باز کردن دروازه این تیم شد. در دقیقه 95 ماکسیم لوپز روی پاس دومنیکو براردی دروازه یوونتوس را باز کرد تا نتیجه 2-1 شود و یوونتوس یک شکست تلخ را تجربه کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید