طرفداری/ فاریس معتقد است که اینتر در یک دوره تعادل خود را از دست داده بود و حال دوباره به مسیر درست برگشته است.
سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر به دلیل محرومیت قادر به حضور در کنار زمین و کنفرانس خبری پس از بازی با امپولی نبود و در نتیجه دستیار او یعنی ماسیمیلیانو فاریس به جای او در کنفرانس خبری حاضر شد.
به نقل از اسکای اسپورت ایتالیا، فاریس پس از پیروزی 2-0 اینتر مقابل امپولی در مورد این دیدار گفت:
 امپولی تیم خوبی است، ما با پاسکاری و چرخش سریع توپ آن ها را مجبور کردیم که سخت تلاش کنند و کارمان خوب بود. دی آمبروزیو و دی مارکو به ارزش این تیم می افزایند و چیزی بیش از آن چه انتظار می رود برای تیم به ارمغان می آورند. حیف که لائوتارو مارتینز امروز گلزنی نکرد اما او گل های خود را برای بازی های دیگر نگه داشته است. ما تغییراتی انجام دادیم، همه نشان دادند که وقتی زمانش برسد آماده هستند زیرا همه باید به عنوان یک تیم با هم کار کنند.
در ترکیب ابتدایی اینتر، سانچز به ژکو ترجیح داده شد و به همراه مارتینز خط حمله اینتر را تشکیل داد تا به این تیم اجازه دهد که بیشتر در بین خطوط بازی کند. فاریس در مورد الکسیس سانچز گفت:
 درست است که ویژگی های او در تیم نسبتاً منحصر به فرد است اما خواکین کوریا نیز در صورت درخواست ما می تواند کاری مشابه کار او را انجام دهد. الکسیس آن خلاقیت، آن لحظه جادویی را دارد. فقط کافی است پاس گل او به دی آمبروزیو را ببینید.
اینتر پس از شکست مقابل لاتزیو و تساوی مقابل یوونتوس، بالاخره موفق به کسب پیروزی در لیگ شد تا به مسیر درست کورس قهرمانی برگردد. فاریس در این مورد توضیح داد:
شاید در یک دوره مشخص تیم بیش از حد مشتاق بود و تعادل خود را از دست داد. در بازی هایی به خصوص بازی مقابل یوونتوس، به دست گرفتن بازی و پیروزی کار آسانی نیست اما لحظاتی در بازی ها پیش می آید که ما باید بی رحم و تاثیرگذار باشیم. این جایی است که باید در آن پیشرفت کنیم، مثلاً یک پنالتی مقابل آتالانتا از دست دادیم و از موقعیت های مان در بازی مقابل رئال مادرید یا یوونتوس بهترین استفاده را نکردیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید