میزان/ بازیکن تیم فوتبال هوادار گفت: سپاهان یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر است و می‌دانیم مقابل این تیم حق لحظه‌ای اشتباه نداریم.
معین عباسیان در مورد شرایط تیم فوتبال هوادار پس از دو باخت متوالی در لیگ برتر اظهار داشت: هرچند دو باخت پی در پی داشتیم، اما شرایط تیم خوب است. مقابل استقلال خوب بازی کردیم، اما نتیجه را واگذار کردیم. امیدوار بودیم در هفته دوم بتوانیم جبران کرده و امتیاز بگیریم، اما با دو گل زود هنگامی که از پیکان دریافت کردیم غافلگیر شدیم و همه چیز خراب شد. در ادامه نتوانستیم عملکرد قابل قبولی به نمایش بگذارید و این شکست برای ما بسیار ناراحت کننده شد.
وی ادامه داد: امیدوار بودم از بازی با پیکان نتیجه بگیریم چراکه توانایی این کار را داشتیم، اما با توجه به دو گلی که در همان نیمه اول مقابل پیکان دریافت کردیم شرایط کمی سخت شد. شخصاً انتظار من در هفته دوم چنین بازی نبود. کادر فنی تمام نکات را به ما یادآوری کرده بودند، اما این غافلگیری شرایط تیم ما را به هم ریخت. در این چند روز مربیان سعی کردند با اشاره به اینکه هفته‌های ابتدایی لیگ است شرایط روحی تیم را بازگردانده و تیم را برای بازی حساس هفته بعد مقابل سپاهان آماده کنند.
بازیکن تیم فوتبال هوادار با اشاره به اینکه تیمش در بازی با استقلال عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت تصریح کرد: تیم ما تلفیقی از جوان‌ها و با تجربه‌هاست. از این رو به سرعت تحت تاثیر قرار می‌گیرند. در بازی با استقلال عملکرد خیلی خوبی داشتیم و طبیعی بود که در نیمه دوم به ما فشار بیاورند. ناخودآگاه تیم ما عقب نشینی کرد؛ قبول دارم که در نیمه دوم بازی با استقلال عملکرد واقعی خود را نداشتیم. همان بازی خوب، اما سطح انتظارات از ما را بالا برد.
عباسیان که توقع شکست تیمش مقابل پیکان را نداشت با انتقاد از بازی تیمشان تاکید کرد: باید تا دقیقه ۹۰ مسئولیت پذیر باشیم اگر نتوانیم مسئولیت خود در تیم را بپذیریم در ادامه کار سخت‌تر می‌شود. هفته‌های اول لیگ تیم‌ها به آمادگی اصلی خود نرسیدند و این شرایط شامل همه تیم‌های لیگ می‌شود. بدون شک تیم ما هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و اگر خود واقعی‌مان باشیم می‌توانیم کار‌های بزرگی انجام دهیم؛ امیدوارم با تلاش بازیکنان و کادر فنی به اهدافمان برسیم.
وی در مورد بازی با سپاهان گفت: بازی با سپاهان واقعاً سخت است. این تیم یکی از بهترین‌های ایران است و امسال شرایط فوق‌العاده‌ای دارد. بدون شک بازی مقابل سپاهان پر مهره برای هر تیمی سخت است. می‌دانیم در اصفهان کار برای ما آسان نیست، اما هدف ما در همه بازی‌ها پیروزی است. باید متحد شدیم و با فراموش کردن دو شکست قبلی یکی از بهترین بازی‌های خود را به نمایش بگذاریم. می‌دانیم اگر مقابل سپاهان یک اشتباه کنیم نتیجه را واگذار می‌کنیم. از این رو حق اشتباه نداریم و باید متحد شده برای بازی زیبا تلاش کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید