آخرین خبر/ مارکوس رشفورد وینگر انگلیسی منچستریونایتد اعتراف کرد که به خاطر شکست سنگین مقابل لیورپول، بسیار ناراحت و شرمسار است. 
به گزارش فوتبالی، روز یک شنبه دو تیم منچستریونایتد و لیورپول از چهارچوب هفته نهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه الدترافورد به مصاف هم رفتند که در پایان، شاگردان کلوپ نتیجه عجیب و غریب 0-5 را رقم زدند و شیاطین سرخ را در مقابل چشمان هوادارانش تحقیر کردند. این سنگین‌ترین شکست خانگی منچستریونایتد مقابل لیورپول از فوریه سال 1995 بود. 
به نقل از سایت گل، مارکوس رشفورد بعد از شکست چند روزی در شبکه‌های اجتماعی حاضر نشد، اما حالا پس از گذشت چند روز از آن شکست سنگین، او با انتشار پستی در صفحات رسمی خود نوشت: "نمی‌توانم دروغ بگویم، اگر چند روزی نبودم به خاطر این بود که به عنوان هواداران منچستریونایتد، واقعا نمی‌دانستم که بعد از آن شکست چه چیزی بگویم. من شرمسار و خجالت زده بودم و هنوز هم شرمسار و خجالت زده‌ام. هواداران ما همه چیز هستند و شما لیاقت چیزی را که دیدید نداشتید. سخت در تلاش هستیم تا این موضوع را به فراموشی بسپاریم و اوضاع را سروسامان ببخشیم. باید اعتماد به نفس خود را بازگردانیم تا دوباره با تمام توان در مسابقات حاضر شویم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید