ایسنا/ با اعلام مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها تاریخ مجمع فوق‌العاده فدراسیون تیراندازی که قرار بود شنبه ۸ آبان انجام شود به تاریخ دیگری موکول شد.
در حالی که قرار بود مجمع فوق‌العاده فدراسیون تیراندازی روز شنبه در ساعت ۱۱ برای تصویب اساسنامه جدید و تعیین کمیسیون ورزشکاران، داوران و مربیان تشکیل شود، براساس نامه مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها این مجمع به روز دیگری موکول شده است.
براساس نامه مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها علت این تعویق تراکم دستور جلسات در روز شنبه ۸ آبان عنوان شده است. قرار بود در روز شنبه مجمع فوق‌العاده ۵ فدراسیون تیراندازی، نابینایان، دانش آموزی، تکواندو و شنا از ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ انجام شود که فعلا مجمع تیراندازی به تاریخ دیگری موکول شده است.
البته در نامه مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها تاریخ بعدی برگزاری مجمع اعلام نشده است. 
دوره ریاست علی دادگر در فدراسیون تیراندازی تیر ۱۴۰۰ به اتمام رسید و بعد از آن مسعود سلطانی‌فر وزیر سابق ورزش او را در ۲۱ تیر به عنوان سرپرست این فدراسیون منصوب کرد. البته دادگر به عنوان کاندیدا برای پست ریاست این فدراسیون هم ثبت نام کرده و برخلاف رضا ملک محمدی دبیر سابق فدراسیون هنوز از سمتش کناره گیری نکرده است.
علی دادگر، رضا ابوالحسنی، ابراهیم برخورداری، داود کرمی، کبری غیاثی، مرتضی قربانی، حسین زکی‌زاده، سیدرضا میر ابوطالبی، حبیب مقصودی، سعید محمدی دوست و رضا ملک محمدی کاندیداهای ثبت نام شده برای پست ریاست فدراسیون تیراندازی هستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید