آخرین خبر/ سایت فوتبالی نوشت: رئال مادرید در سالهای اخیر سعی کرده است که بازیکنان با استعداد فوتبال اروپا را زیر نظر گرفت.
ماتیوس فرانچا 17 ساله در فلامینگو توپ می زند و عملکردش در رده های پایه این باشگاه نگاه بزرگان اروپا را به خود جلب کرده است. جونی کالافات استعدادیاب رئال مادرید و رییس بخش استعدادیابی نیز شرایط وی را زیر نظر گرفته است.
ماتیوس اخیرا قراردادش را با فلامینگو تا 2027 تمدید کرده است و رقم فسخ قراردادش به صد میلیون یورو رسیده است که بالاترین رقم در تاریخ باشگاه برزیلی به شمار می رود. این بازیکن امیدوار است که با درخشش در ماه های آینده مشتریان خود را افزایش بدهد. وینیسیوس جونیور نیز با درخشش در آکادمی فلامینگو فرصت حضور در رئال مادرید را به دست آورد. 
ماتیوس هنوز در تیم بزرگسالان فلامینگو بازی نکرده اما گلهایش در رده های زیر 17 سال و زیر 20 سال نگاه های زیادی را به خود جلب کرده است.  ماتیوس فرانچا بازیکنی راست پا است که توان حضور در همه پست های هجومی را دارد. بهترین عملکرد این بازیکن در پست وینگر است که دوندگی بالایی دارد و شم گلزنی بالایی هم دارد.  رئال در سالهای اخیر پدیده های دیگر فوتبال برزیل نظیر وینیسیوس، رینیر و رودریگو گوئس را هم جذب کرده است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید