ورزش 3/ اولین جلسه تمرینی بارسلونا با حضور سرجی بارخوان، سرمربی موقت، این تیم ساعاتی قبل برگزار شد.
مدیران باشگاه بارسلونا پس از شکست 0-1 شب گذشته در مقابل رایو وایکانو تصمیم به برکناری رونالد کومان گرفتند و سرجی بارخوان به طور موقت هدایت این تیم را برعهده گرفت.
بسیاری از منابع خبری مدعی شده‌اند که مدیران بارسا با ژاوی هرناندز به توافق رسیده‌اند و در حال انجام مذاکرات نهایی با باشگاه السد هستند تا هرچه زودتر خبر انتصاب او را به صورت رسمی اعلام کنند.
با توجه به این که اولین بازی بارسلونا روز شنبه برابر آلاوس برگزار خواهد شد، هدایت این تیم به صورت موقت برعهده سرجی بارخوان قرار گرفت که پیش از این سرمربی تیم دوم بارسا بود. او همچنین سابقه به تن کردن پیراهن این تیم را در فاصله سال‌های 1993 تا 2002 در کارنامه دارد.
این مربی ساعاتی قبل با حضور در کمپ خوان گامپر با بازیکنان تیمش دیدار کرد و اولین جلسه تمرینی خود در کسوت سرمربی بارسلونا را نیز در آستانه دیدار روز شنبه مقابل آلاوس برگزار کرد. این در حالی بود که خوان لاپورتا، رییس باشگاه، نیز پیش از برگزاری جلسه تمرینی در رختکن حاضر شد تا جلسه معارفه‌ای را برگزار کند.
بسیاری از منابع خبری بر این باور هستند که لاپورتا در این جلسه معارفه بازیکنان را در جریان مذاکرات و توافق احتمالی با ژاوی نیز قرار داده است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید