logo

کاظمی: روند برد استقلال را تمام می کنیم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
کاظمی: روند برد استقلال را تمام می کنیم

ورزش 3/ وینگر و مهاجم فجر اولین گل تیمش را بعد از دوری هفت ساله از لیگ برتر به ثمر رساند.
محمد کاظمی که اولین سال حضورش در لیگ برتر را تجربه می کند و قبلا در شهرداری همدان  و فجر بازی می کرده زننده اولین گل فجرسپاسی در لیگ بیست و یکم بود. او در خصوص پیروزی برابر صنعت نفت آبادان به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر بازی خیلی خوب بود و ما روند رو به رشدی داشتیم و بازی به بازی بهتر می‌شویم. بازی قبلی با اینکه خیلی خوب بازی کردیم روی یک بدشانسی گل خوردیم با توجه به انگیزه ای که از روند خوبمان گرفته بودیم توانستیم در این بازی نتیجه بگیریم.
این بازیکن که اولین گل فجر را در لیگ بیست و یکم و بعد از ۷ سال دوری این تیم از لیگ برتر زد ادامه داد: زحمت همه بچه ها بود و من ضربه آخر را به ثمر رساندم و توانستم اولین گل فجر را بزنم و بابت این قضیه خوشحال هستم. خلق یک آمار می تواند برای یک بازیکن جالب باشد.
این بازیکن در مورد شرایط فجر با توجه به اینکه اکثر بازیکنانش سرباز هستند و بودجه کمی دارد و با تمام مشکلاتش می‌تواند نتیجه بگیرد یا خیر عنوان کرد: سال گذشته هم شرایط ما همین بود و بزرگ ترین شاخصه ما هم دلی و رفاقت بچه ها بود که باعث شد قهرمان بشویم و همان رفاقت امسال هم وجود دارد. شاید از لحاظ مالی و امکاناتی از باشگاه های دیگر خیلی ضعیف تر باشیم اما تیم با انگیزه،یک دست و خوبی هستیم انشالله بتوانیم جلوی خیلی از تیم ها را بگیریم.
وی که سال گذشته هم در فجر توپ می زد در مورد تفاوت این تیم در لیگ یک و لیگ برتر عنوان کرد: طبیعتا از لحاظ زیر ساختی و امکاناتی خیلی بهتر شدیم و از نظر شرایط مالی هم کمی بهتر شدیم ولی در کل تیم های نظامی چند پله از لحاظ امکاناتی و مالی از تیم های صنعتی پایین تر هستند.
کاظمی در پایان در مورد تقابل با استقلال در هفته چهارم افزود: با روحیه ای که از این برد گرفتیم و تمرکز بالایی که در تمرینات خواهیم داشت انشالله جلوی استقلال را می گیریم و روند بردشان را تمام می کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره