نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

آیا یزدانی در آمریکا روی تشک می‌رود؟

منبع
فارس
بروزرسانی
آیا یزدانی در آمریکا روی تشک می‌رود؟

فارس/ حسن یزدانی قهرمان صاحب عنوان کشتی ایران و جهان در خصوص برنامه‌اش برای مسابقات آتی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت با آمریکا هم عنوان کرد: به تمریناتم ادامه می‌دهم، اگر تیم ملی نیاز داشته باشد برای بازی‌های آمریکا در خدمت تیم ملی خواهم بود.
حسن یزدانی ظهر امروز با حضور در آسایشگاه خیریه شهید بهشتی مشهد به خبرنگاران گفت: از حضور در کنار عزیزان آسایشگاه و کسانی که در این موسسه فعالیت می‌کنند، لذت بردم، از پرسنلی که در این مکان در تمام زمینه‌ها برای آموزش کودکان ناتوان فعالیت دارند تشکر می‌کنم و امیدوارم خدمت‌رسانی این افراد به چشم مسئولین بیاید و حمایت دولت برای تمام موسسین خیریه کشور را در پی داشته باشد.
این قهرمان صاحب عنوان کشتی ایران و جهان با بیان اینکه . موسسات خیریه و توان‌بخشی با کمک مردم و خیرین حاضر در این مجموعه‌ها اداره می‌شوند و نیازمند حمایت مسئولین و دولت هستند، افزود: امیدوارم سایر هنرمندان و ورزشکاران نیز با حضور خود در این موسسات باعث دلگرمی کارکنان آسایشگاه‌های توان‌بخشی شوند.
وی با اشاره به رقابت نمادین خود با یکی از ورزشکاران ناتوان جسمی این آسایشگاه بیان کرد: قهرمانی جزئی از ورزش است، اما در مسائل اجتماعی کمترین هستم، امیدوارم توانسته باشم برای خوشحالی عزیزانی که در این مجموعه حضور دارند در حد توان قدمی برداشته باشم.
یزدانی متذکر شد:  قدم برداشتن در این موسسات کمترین کاری است که انجام می‌دهیم، کودکان اینجا در هر زمینه‌ای مستعد هستند و معلمان آنان نیز زحمت کشیده و آموزش‌های لازم را ارائه می‌دهند.
دارنده عناوین متعدد جهانی و المپیک در خصوص دریافت نشان ملی معروف توضیح داد: این نشان از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر اهدا شده است، امیدوارم لایق این نشان باشم زیرا برای نخستین بار به یک ورزشکار اهدا شده است.

وی در خصوص برنامه‌اش برای مسابقات آتی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت با آمریکا هم عنوان کرد: به تمریناتم ادامه می‌دهم، اگر تیم ملی نیاز داشته باشد برای بازی‌های آمریکا در خدمت تیم ملی خواهم بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره