logo

منصوریان زمستان آبادان را می بیند؟

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
منصوریان زمستان آبادان را می بیند؟

خبر ورزشی/ صنعت نفت آبادان با سه شکست در سه بازی اول در قعر جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر قرار گرفته است.
صنعت نفت در حالی هر سه بازی خود را باخته و این هفته هم در آبادان مغلوب فجرسپاسی تازه وارد شد که علیرضا منصوریان سرمربی جدید خود را به دلیل درگیری با بیماری کرونا در اختیار نداشته است اما به هر حال نتایج این تیم به نام منصوریان و همکارانش نوشته می شود و آنچه مسلم است این مربی استقلالی فرصت چندانی برای جبران نتایج ضعیف تیم پرطرفدار خوزستانی ندارد.
صنعت نفت در هفته چهارم به مازندران می‌رود تا با نساجی قائمشهر پیکار کند و در هفته پنجم میزبان گل گهر سیرجان است که شروع خوبی در لیگ امسال داشته است. بعد از آن هم شاگردان منصوریان در ورزشگاه آزادی تهران مهمان مدافع عنوان قهرمانی یعنی پرسپولیس خواهند بود. در واقع سه بازی به مراتب سخت تر در انتظار آبادانی هاست و باید دید آیا منصوریان می تواند امتیازی در این سه بازی بگیرد و تیمش را از بحران خارج کند یا نه؟
این مربی استقلالی پارسال فقط 5 هفته در تبریز دوام آورد و با یک شکست و سه مساوی از تراکتور برکنار شد امسال هم خطر برکناری زودهنگام منصوریان را تهدید می کند مگر آنکه بتواند در سه بازی آینده نتایج خوبی کسب کرده و خودش و تیمش را از بحران خارج کند. با توجه به بضاعت فنی صنعت نفت، مسلماً آنها کار سختی در پیش دارند و باید بتوانند از حریفان آینده خود حتماً امتیاز بگیرند. در سه بازی آینده صنعت نفت یکبار در آبادان به میدان می‌رود که آن هم بازی با گل‌گهر است و مسلماً مقابل این تیم و البته نساجی و پرسپولیس کار بسیار سختی در پیش خواهد داشت.
با تمام این اوصاف باید دید آیا علیرضا منصوریان که با امید فراوان راهی آبادان شده بود، زمستان این شهر دوست داشتنی را به چشم می بیند یا نه؟


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره