نماد آخرین خبر

ویسی: باشگاه به من اولتیماتوم نداده است

منبع
ايسنا
بروزرسانی
ویسی: باشگاه به من اولتیماتوم نداده است

ایسنا/ سرمربی تم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نتایج ضعیف بوده و اعتراف می‌کنم اما باشگاه به من اولتیماتوم نداده است.
عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان، اظهارکرد: یک بازی سخت و مهم داریم. البته فرقی ندارد با چه تیمی بازی داریم. دو هفته است که بد نتیجه گرفتیم که زیبنده فولادنبود. با تمام وجود بازی می کنیم تا وجه را به فولاد برگردانیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه به شما اولتیماتوم داده است، افزود: خیر، نه تنها در فولاد بلکه هیچ جای دنیا با دو هفته، به سرمربی اولیتماتوم نمی‌دهند. نتایج ضعیف بوده و اعتراف می‌کنم و قابل دفاع نیست اما باشگاه اولتیماتوم نداده است و سریع‌تر باید این مشکل جمع شود. با تمام وجود باید کار کنیم اما اگر نتایج به این صورت باشد، اولتیماتوم که هیج، اخراجم کنند هم حق دارند. من مسئول نتایجم و اگر اتفاق ناگواری برای فولاد بیافتد من هم سهیمم و باشگاه هر اقدامی کند، حق دارد.
سرمربی تیم فولاد درباره این‌که گویا اعضای پس از شکست در اراک جریمه شد نیز گفت: اگر جریمه شویم به نظر کار درستی است. نتایج خوب و بد فولاد مردم خوزستان را خوشحال و ناراحت می کند. همان طور که به تیم بعد از برد پاداش می‌دهند، جریمه هم کنند حق دارند.
وی افزود: هر تیمی در هر دوره‌ای وارد بحران می شود و خوب شد که ما اکنون وارد بحران شدیم و می‌توانیم خیلی سریع شرایط را جمع کنیم. خیلی حرف و حدیث بود و مثلا می‌گفتند که بازیکن‌ها بازی نمی‌کنند و مربی به خوبی ارنج نمی‌کند یا بدنسازی خوب نبوده است. تمام این‌ها را زیر نظر گرفته‌ایم. من به اینکه شاید توطئه کنند و شاید برای ویسی و فولاد بازی نکنند، ایمان ندارم و چنین چیزی نیست و نخواهد بود اما یک درصد هم باشد، توطئه علیه ویسی نیست و علیه فوتبال خوزستان و مردم شریف استان است. من مربی می آیم و می روم ولی اینکه به یک تیم لطمه بخورد، انصاف نیست و تمام وجودمان را می‌گذاریم.
وی افزود: روانشناس هم با تیم صحبت کرده و تیم تقریبا جمع شده است. امیدوارم آنقدر خوب نتیجه بگیریم که این حرب و حدیث‌ها نباشد. وقتی بازنده باشی، همه چیز می‌گویند و من بد می شود و می گویند بازیکن نمی خواهد بازی کند.

ویسی گفت: اگر به عبدالله ویسی لطمه وارد شود،یه فوتبال خوزستان لطمه وارد می شود. الان کادر و مدیریت بومی است و اگر بخواهند به این صورت تخریب کنند و ما بیدار نباشیم، زیبنده ما نیست و فوتبال خوزستان آسیب می بیند

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره