logo

حضور یک نماینده از وزارت ورزش در کادر سرپرستی کاروان بازی‌های آسیایی

منبع
ايسنا
بروزرسانی
حضور یک نماینده از وزارت ورزش در کادر سرپرستی کاروان بازی‌های آسیایی

ایسنا/ هیات اجرایی کمیته ملی المپیک تصویب کرد یک نفر از وزارت ورزش در کادر سرپرستی کاروان اعزامی در بازی های آسیایی قرار بگیرد.
به نقل از  کمیته ملی المپیک، نودوچهارمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با رعایت پروتکل های بهداشتی و با ریاست رضا صالحی امیری در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
در ابتدای این نشست رئیس کمیته ملی المپیک گزارشی از سفر خود و هیات همراه به اجلاس جهانی آنوک ارائه کرد و دستاوردهای این سفر از جمله دیدار یا مسئولین کمیته بین المللی المپیک،روسا و دبیران کل فدراسیون جهانی و کمیته های المپیک برخی کشورها را مثبت ارزیابی کرده و در حوزه دیپلماسی ورزش،رایزنی و مذاکرات را برای ایجاد کاهش تهدیدات بین المللی ورزشی قهرمانی لازم دانست.
در این نشست با توجه به در پیش بودن بازیهای آسیایی هانگژو ۲۰۲۲   و ضرورت تعیین و معرفی سرپرست کاروان اعزامی، بحث و تبادل و نظر شد ودر نهایت پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی که سرپرستی کاروان اعزامی به بازیهای جهانی ساحلی قطر و معاونت سرپرستی کاوران اعزامی به المپیک توکیو را داشت،ب عنوان سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو تعیین و معرفی شد.
همچنین در نشست امروز هیات اجرایی مقرر شد نماینده ای از وزارت ورزش و جوانان نیز در کادر سرپرستی کاروان با معرفی مقامات وزارت ورزش حضور داشته باشد.
در ادامه نشست امروز هیات اجرایی مقرر شد در خصوص تعیین سرپرستی کاروان های اعزامی به بازیهای کشورهای اسلامی قونیه و جوانان آسیا شانتو  در جلسات بعدی تصمیم گیری شود.

همچنین محسن مهر علیزاده رئیس فدراسیون بین المللی ورزش های زور خانه ای با هیات همراه که میهمان هیات اجرایی بودند گزارش کاملی از برنامه ها و فعالیت های این فدراسیون بین المللی ارائه کردند که در خاتمه از زحمات و تلاش های ایشان و مجموعه فدراسیون تقدیر بعمل آمد و مقرر شد تا کارگروهی با مسئولیت دبیر کل کمیته و حضور مسئولین فدراسیون تشکیل و پیشنهادات مربوطه به هیات اجرایی ارائه شود. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره