logo

گل‌محمدی: بازی کردن در اراک سخت است

منبع
تسنيم
بروزرسانی
گل‌محمدی: بازی کردن در اراک سخت است

تسنیم/ سرمربی تیم پرسپولیس دیدار فردای تیمش مقابل آلومینیوم را حساس توصیف کرد.
یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار با آلومینیوم اراک در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که به این شهر باصفا (اراک) آمدیم. ما هفته سوم را در پیش داریم و با توجه به شرایط جدول این مسابقه شرایط حساسی دارد.
وی افزود: ما با تیمی بازی داریم که تیم دونده‌ای است، یکدست است و از پدیده‌های این فصل محسوب می‌شود. مشخص است با این تیم خوب کار شده و از لحاظ تیمی وضعیت خوبی دارد. این تیم تیمی خوب و دونده است. می‌دانم بازی کردن در اراک مقابل آن سخت است.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: امیدوارم که بازی خوبی را شاهد باشیم و کسانی که بازی را می‌بینند، لذت ببرند. مطمئنم بازی فنی و خوبی خواهد شد و ان‌شاءالله بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم. هدف‌مان هم قطعاً همین است، ولی باید بجنگیم و تلاش کنیم برای رسیدن به آن.
گل‌محمدی در مورد نگرانی هواداران پرسپولیس از احتمال حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل عدم دریافت مجوز حرفه‌ای، گفت: این مسئله فکر می‌کنم حل و مجوز حرفه‌ای صادر شد. نباید کار به اینجا برسد. ما بیش از 100 میلیارد از AFC طلبکار هستیم و اگر این پول را به ما می‌دادند بدون دردسر مجوز حرفه‌ای‌مان صادر می‌شد. در مجموع شرایط تیم‌های ایرانی خوب نیست و این نشان می‌دهد ساختار تیم‌های کشورمان ضعیف است. ما باید روی این مسائل کار کنیم. باز هم جای شکرش باقی است که توانستیم مجوز حرفه‌ای را بگیریم.
وی درباره تیم آلومینیوم اراک نیز توضیح داد: این تیم ساختار و امکانات خوبی دارد و می‌تواند در آینده یک باشگاه حرفه‌ای باشد. اگر برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری خوبی شود تیم آلومینیوم هم می‌تواند جزو مدعیان قهرمانی و یکی از قطب‌های کشور باشد، اما زمان‌بر است و نیاز به برنامه‌ریزی خوب دارد. ان‌شاءالله بازی خوبی باشد. در دو سه هفته قبل هم هواداران نگران داوری بوده‌اند. اتفاقات خودمان را با تیم‌های دیگر وقتی مقایسه می‌کنیم که خیلی راحت برای‌شان پنالتی گرفته می‌شود، یک مقدار نگران‌کننده است. ما یک گل سالم هفته قبل زدیم، ولی مردود شد و در مقابل فولاد هم یک پنالتی به ضررمان گرفتند. متأسفانه این‌ها نگرانی ایجاد کرده است. امیدوارم با دقت بیشتری این مسائل رسیدگی شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره