ورزش 3/ ستاره جوان بارسا حداقل تا پایان سال 2021 نمی تواند برای این تیم به میدان برود.
پدری گونزالس ستاره جوان بارسا که به زودی قدم در 19 سالگی خواهد گذاشت و اخیرا نیز جایزه پسر طلایی 2021 را از آن خود کرد، همچنان مصدوم است.
پدری که در 56 بازی برای بارسا در فصل گذشته 4 گل زد و خیلی زود هم به پیراهن تیم ملی اسپانیا رسید، ماه گذشته قراردادش را تا 2026 تمدید کرد و بند فسخ 1 میلیارد یورویی هم دارد. 
این بازیکن به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نبوده و روند درمانش را طی می‌کرد اما طبق اعلام باشگاه بارسلونا مصدومیت پدری تشدید شده و او فعلا قادر به حضور در میادین نخواهد بود.
در واقع حضور در همه بازی های بارسا در فصل گذشته به علاوه همراهی اسپانیا در یورو 2020 و المپیک باعث تحلیل قوای جسمانی پدری و مصدومیت او شد.
طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، پدری تا شروع سال 2022 قادر به بازی برای بارسلونا نخواهد بود. باشگاه مسائل و مشکلات جدیدی را در روند ریکاوری او کشف کرده که ممکن است باعث تشدید مصدومیت این بازیکن شود و در نتیجه، روند ریکاوری پدری دوباره از صفر آغاز شده است.
این بازیکن اکنون نزدیک به دو ماه است که به دلیل مصدومیت از میادین دور بوده و حداقل یک ماه دیگر نیز از میادین دور خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید