ورزش 3/ مربی تیم نفت مسجدسلیمان معتقد است قضاوت‌های اشتباه علیه آنها مانع از نتیجه‌گیری طی دو هفته اخیر شده است.
حمیدرضا عبداللهی در مورد شرایط نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: درباره وضعیت تیم باید بگویم متاسفانه عنان کار از دست‌مان در رفته و دیگر روی شرایط فنی تیم تسلط کافی نداریم چون دیگر توان مقابله با اشتباهات متعدد داوری برای ما وجود ندارد. دیگر قادر نیستیم بیشتر از این به بازیکن‌مان بگوییم اشکال ندارد و بازی آینده جبران می‌شود چون بازی بعد هم یک داور دیگر مجموعه تیم مسجدسلیمان را به چالش اشتباهاتش می‌کشد.
او ادامه داد: آنقدر گفتیم عدالت در داوری و فوتبال که احساس می‌کنم این واژه به تمسخر گرفته شده و بهانه یک‌سری‌ها برای توجیه عملکردشان قرار گرفته است.
مربی نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه همه اتفاقات دو هفته اخیر علیه تیم ما مشخص است و نیازی به بیان مطلب تازه نیست، ابراز کرد: وضعیت بازی‌های ما، حکایت همان کسی است که نمی‌شود بیدارش کرد چون خودش را به خواب زده؛ حالا هم برای گفتن ما وقتی گوش شنوایی نیست و عنوان کردن این مسائل فایده‌ای ندارد.
عبداللهی تصریح کرد: وقتی داور در چشم ما نگاه می‌کند، به تمسخر کارت قرمزمی‌دهد و در دیدار با مس رفسنجان پنالتی را نمی‌گیرد و از آن طرف در بازی مقابل آلومینیوم پنالتی را اعلام می‌کند، دیگر راجع به داوری چه حرفی بزنیم؟ جز اینکه همیشه بگوییم فوتبال جزئی از اشتباهات داوری شده، نه اشتباهات داوری جزئی از فوتبال! 
او یادآور شد: جدا از داستان اتفاقات محوطه جریمه طی دو هفته اخیر خواهش من از رسانه‌های تخصصی فوتبال به‌خصوص برنامه فوتبال برتر این است از کارشناسان داوری بخواهند درباره کل قضاوت یک داور در یک بازی هم نظر بدهند تا مشخص شود وقتی می‌گوییم سوت‌های یک داور ۶۰ به ۴۰ به سمت فلان تیم بود، اشتباه نیست.
مربی نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: کارشناسان فقط راجع به دو صحنه نظر ندهند و از تمام برنامه‌ها و رسانه‌های ورزشی درخواست دارم تا وقتی می‌گوییم سر ما را بُریدند، بی‌دلیل نیست.
او ابراز کرد: مشکل ما پنالتی مس علیه ما نیست؛ مشکل ما پنالتی که برای ما اتفاق افتاد و دو بار توپ به دست مدافع خورد و داور آن را هند نگرفت و اینکه کمک داور بازی ریتم بازی ما را مختل کرد یا کمک داور بازی اراک اشتباه کرد، هست و ما از این مسائل گله‌مندیم.
عبداللهی تصریح کرد: سوال من این است که اگر ما تیم متمول بودیم، بازهم چنین رفتارهای توهین‌آمیزی بامامی‌شد؟ به خدا درست است مشکلاتی وجود دارد، اما شرف و مردانگی هم داریم که حق‌مان را در زمین بگیریم، نه در پس پرده! متاسفانه حتما دوستان با خودشان فکر می‌کنند این‌ها که نه پول دارند، نه امکانات و نه صدای‌شان به جایی می‌رسد، پس کار راحت‌تر را انجام بدهیم. به خدا قسم تک تک مجموعه و خانواده تیم مسجدسلیمان زحمت می‌کشند تا رزق حلال دربیاورند.
او ادامه داد: درباره اتفاقاتی که در داخل زمین توسط داوران و بیرون زمین توسط عوامل دیگر برای آقا فراز(کمالوند) به‌وجود می‌آید، فقط می‌توانم بگویم هرکس جای ایشان بود، یک دقیقه هم دوام نمی‌آورد. قطعا هر شخص دیگری جای او بود، اول پول خودش را می‌گرفت و بعد هم عطای کار را به لقایش می‌بخشید، اما ایشان بخاطر پول بچه‌ها جنگید تا تیم شکل بگیرد ولی فکر به جنگ داوران علیه تیمش را نمی‌کرد.
مربی نفت مسجدسلیمان ادامه داد: مدیرعامل باشگاه و معاون ایشان نامه زده‌اند و از سازمان لیگ و فدراسیون پیگیری کردند، اما جوابی نشنیدند، بعد توقع دارند نگوییم سرمان را بریدند؛ تیم اصیل و ریشه‌دار مسجدسلیمان که هویتش را از ایل بزرگ بختیاری گرفته، بچه سر راهی فوتبال ایران نیست که اینطور با آن رفتار می‌کنید.
عبداللهی تاکید کرد: خواهش من از داوران این است که بلای ذوب‌آهن فصل قبل را امسال سر مسجدسلیمان نیاورید چون توان چنین جنگ نابرابری را نداریم. ما ثروت و رانت کافی برای چنین جنگی نداریم، ما از ثروت فقط اسمش(نفت) را یدک می‌کشیم؛ درست مثل مردم مظلوم و نجیب مسجدسلیمان.
او با اشاره به دیدار هفته آینده مقابل پرسپولیس گفت: برای این بازی باید به‌جای تمرین، به یک کارشناس داوری بگوییم بیاید تا به بازیکنان ما تدریس ناداوری کند؛ همچنین پدر علم روانشناسی ورزشی را بیاوریم تا درباره شرایط بچه‌ها صحبت کند.
مربی نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: با وجود اینکه تمرینات پیش‌فصل را دیر شروع کردیم و زمان کمی برای یارگیری داشتیم، اما معتقدیم تیم توانمندی داریم و در ادامه فصل نتایج خوبی می‌گیریم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید