طرفداری/ خداداد افشاریان، رییس کمیته داوران ادعا کرد: ما الان VAR داریم ولی عده‌ای قلیل در مجلس بی‌رحمانه آن را گروگان گرفته‌اند و ما نمی‌توانیم از این تکنولوژی استفاده کنیم!
خداداد افشاریان در اقدامی عجیب نمایندگان مجلس را گروگان‌گیر معرفی کرد.
رئیس کمیته داوران و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که عصر امروز شایعاتی پیرامون استخدام پسرش از طریق شهاب عزیزی خادم در پتروشیمی در شبکه های اجتماعی پخش شده بود، دقایقی پیش در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی به صورت علنی به نمایندگان مجلس اعلان جنگ کرد.
در حالی که نمایندگان مجلس مخالف همکاری فدراسیون فوتبال با شرکت مشکوک هنگ کنگی که مالکیت اسرائیلی دارد و وابستگی آن به رژیم تل‌آویو اثبات شده، هستند خداداد افشاریان ادعا کرد نمایندگان مجلس var وارد شده به ایران را گروگان گرفته اند و اجازه نمی دهند فدراسیون فوتبال از این تکنولوژی استفاده کند.
خداداد افشاریان در حالی چنین ادعایی را مطرح می کند که کارشناسان می‌گویند اسباب بازی وارد شده به ایران سیستم کمک داور ویدیویی کامل و مورد تایید فیفا نیست ولی فدراسیون فوتبال با وجود موجود بودن یک دستگاه مورد تایید فیفا در تهران و آمادگی دو شرکت مورد تایید فیفا برای تجهیز استادیوم های ایران به var همچنان اصرار دارد با شرکت مشکوک هنگ کنگی که نمایندگان مجلس می‌گویند به تل‌آویو وابسته است کار کند.
خداداد افشاریان امروز از سوی یک خبرنگار ورزشی با این اتهام مواجه شد که پسرش از طریق رئیس فدراسیون فوتبال در پتروشیمی استخدام شده است. گزارشهای تکمیلی در خصوص این اتهام به زودی منتشر می شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید