طرفداری/ آندره‌آ آنیلی، پاول ندود و فابیو پاراتیچی از باشگاه یوونتوس در مظان اتهام حساب‌سازی و جعل اعداد و ارقام مالی قرار گرفته‌اند.
پیش تر در خصوص نقل و انتقالات مشکوک سری آ و رد پای یوونتوس در بیش از 40 نقل و انتقال مشکوک طی دو سال اخیر خواندید. حالا ظاهرا همین معاملات برای بیانکونری دردسر ساز شده است.
به گزارش کوریره دلاسرا، باشگاه یوونتوس به حساب سازی و جعل صورت‌‌حساب های مالی متهم شده است. دلیل وارد شدن این اتهام، ذکر شدن رقم خرید و فروش بازیکن بیش از ارزش واقعی آن ها بوده است (مثال آرتور ملو و میرالم پیانیچ). پنجشنبه شب، ماموران حفاظت مالی ایتالیا (Guardia di Finanza) به باشگاه یوونتوس رفتند تا در راستای تحقیقات میزان سود مالی این باشگاه، اسناد و مدارک لازم را جمع آوری کنند. شش مدیر باشگاه یوونتوس از جمله آندره آ آنیلی، پاول ندود و فابیو پاراتیچی متهمان پرونده حساب سازی هستند و علیه باشگاه یوونتوس هم شکایت تنظیم شده است. دادستانی ایتالیا در حال بررسی فعالیت های یوونتوس در بازار نقل و انتقالات طی سال های 2019 تا 2021 است. در سال 2008 تیم های میلان و اینتر هم با چنین اتهاماتی روبرو شدند که البته چیزی ثابت نشد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید