خبر ورزشی/ کاپیتان اسبق استقلال گفت: اگر مدیرعامل باشگاه استقلال جوابی به صادق درودگر نمیدهد دلیلش این نیست که نمی‌تواند بلکه آجرلو به زودی پاسخ محکمی به همه اعضای سازمان لیگ خواهد داد.
در آستانه دیدار تیم‌های استقلال و صنعت نفت آبادان مسائل حاشیه ای رخ داده پیش از بازی این تیم مقابل گل گهرسیرجان همچنان موضوع مورد بحث کارشناسان و پیشکسوتان این تیم است. رضا حسن زاده در گفتگو با خبرورزشی، درباره دیدار پیش روی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان همچنین حواشی ایجاد شده درباره ممنوعیت بازی بازیکنان خارجی استقلال حرف زد:
مصاف تیم‌های استقلال و صنعت نفت آبادان را چطور پیش بینی میکنید؟
این هفته دو تیم با هم بازی دارند که سرمربیانشان استقلالی هستند. علیرضا منصوریان که برای خودش در استقلال کسی بوده و حالا در کسوت سرمربی است و فرهاد مجیدی که او هم جایگاه ویژه ای برای استقلالیها و هوادارانش دارد. امیدوارم شاهد یک بازی خوب از سوی هر دو تیم باشیم و البته چون من استقلالی هستم دوست دارم تیم محبوبم برنده شود. علیرضا هم رفیقم است و امیدوارم پس از این بازی سیر صعودی را همراه با تیمش آغاز کند.
وضعیت استقلال را چطور می‌بینید؟
متاسفانه استقلال در سه بازی اخیر فقط مساوی کرده و ۶ امتیاز را از دست داده؛ برای همین این سه امتیاز برایش خیلی مهم است تا از کورس صدرنشینی عقب نماند.
شرایط بازی در آبادان را چطور می دانید؟
اگر قرار باشد هواداران آبادانی در این بازی به استادیوم بیایند شرایط برای استقلال تا حدی سخت می شود البته این شرایط سخت برای صنعت نفت هم وجود دارد. کلاً طرفداران صنعت نفت در فوتبال ایران مثل طرفداران ملوان بندر انزلی ۹۵% شان طرفدار تیم شهرشان هستند و کاری به تیم مهمان ندارند. ضمن اینکه امیدوارم هرچه سریعتر مسابقات به طور همیشگی با حضور تماشاگران برگزار شود تا لیگ از حالت دیدارهای محلی بدون تماشاگر خارج شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید