طرفداری/ وعده‌ای دیگر از مجید صدری باز هم عملی نشد.
به نظر می‌رسد بزرگترین خصیصه مجید صدری دادن وعده هایی است که عملی نمی‌شود.
این یک واقعیت است که طی چند هفته اخیر بیش از هر چیزی در فضای رسانه ای و مجازی شاهد انتشار وعده های سرپرست باشگاه پرسپولیس و البته عملی نشدن این وعده ها هستیم.
به غیر از تمام وعده هایی که در مورد پرداخت بدهی کالدرون، باز شدن پنجره نقل و انتقالات، پرداخت بدهی بازیکنان و... از سوی مجید صدری مطرح شده، چند روز قبل سرپرست باشگاه پرسپولیس وعده داد اواسط هفته گذشته در مراسمی کارگزار جدیدش را معرفی می کند و حتی گفته شد کف مبلغ قرارداد بین ۶۰۰ تا ۶۵۰ میلیارد تومان است اما هفته تمام شد و امروز روز اول هفته جدید است و همچنان خبری از معرفی کارگزار نیست. البته که گفته می شود تصمیم سازمان لیگ مبنی بر اینکه تبلیغات محیطی در اختیار باشگاه ها قرار نگیرد در معرفی نشدن این کارگزار نقش داشته است.
از‌ سوی دیگر همان طور که دیروز (5 آذر) نوشتیم مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر وعده داد ۱۵ درصد از مطالبات بازیکنان را قبل از بازی با نفت آبادان واریز می کند تا شوک مثبت به تیم وارد شود اما این وعده هم عملی نشد تا برای بار چندمین بار در یک سال گذشته باشد که باشگاه وعده پرداخت پول در روز بازی می دهد اما عملی نمی شود.
مورد دیگری که بیش از هرچیزی نگرانی هواداران را همچنان از بین نبرده مشخص نشدن وضعیت پرداختی به کالدرون سرمربی اسبق سرخپوشان است. چند روز از پرداخت پول به حساب این مربی آرژانتینی گذشته اما همچنان پول کاملا به حساب این مربی ننشسته و پنجره این باشگاه همچنان از نظر فیفا بسته است و البته باز هم یاد آن وعده های 72 ساعته سرپرست پرسپولیس می افتیم که هرگز نرسید و باز هم وعده ای دیگر از او که بارها تاکید کرد خیال هواداران پرسپولیس راحت باشد چون پرسپولیس محروم نخواهد شد و ...!
کافی است تمام این واژه های کلیدی را در گوگل سرچ کنید تا متوجه وعده های بی پایان سرپرست خوش وعده باشگاه پرسپولیس باشید. حال باید منتظر بود و دید صدری و وعده هایش تا چه زمانی در پرسپولیس ادامه کار خواهند داد و اصلا وزارت نگاهی به تغییر دارد یا کماکان چشم به نظر هیات مدیره ای دارد که انتخاب و نظرشان کاملا همسو با صدری است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید