طرفداری/ پرسپولیس با بازی نسبتا خوب در هفته ششم برابر نفت آبادان نشان داد که به اوضاع و احوال آرمانی خود نزدیک شده است.
یکی از عوامل اوج گیری پرسپولیس، منطق پذیر بودن مربیان این تیم بوده است.
پرسپولیس با نمایش خوب خصوصا در نیمه دوم بازی هفته ششم لیگ برتر بیست و یکم مقابل صنعت نفت آبادان به یک پیروزی ارزشمند دست یافت.
برگشتن به سیستم 4 دفاعی در کنار استفاده از کامیابی نیا به جای رضا اسدی مهم ترین تغییراتی بود که در تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برابر تیم فوتبال نفت آبادان ایجاد شد.
پرسپولیس با توجه به گل درستی که عبدی زد و نادیده گرفته شد و پنالتی رخ داده روی ترابی که با اشتباه داور در عدم پذیرش مواجه شد می توانست با 3 گل برنده این بازی باشد.
به هر حال برگشتن پرسپولیس به معیاری که آن را منطق می گویند باعث شد که حرکات این تیم به همان نسخه موفق سالهای گذشته نزدیک بشود، پرسپولیس با توجه به بازی متوالی خانگی برابر یک تیم نفتی دیگر که این بار نفت مسجدسلیمان است توان رسیدن به رتبه های بالاتر جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ برتر را هم دارد.
در صورت برد پرسپولیس و توقف احتمالی هر کدام از تیم های آلومینیوم، استقلال و سپاهان، پرسپولیس می تواند با قید تبصره جایگزین آنها در بالای جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ کشور شود.
پرسپولیس در حال حاضر با کسب 11 امتیاز از 6 بازی در رده چهارم جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ کشور قرار گرفته است، 3 برد، 2 مساوی و یک باخت حاصل کار پرسپولیس در 6 بازی گذشته لیگ برتر بوده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید