ورزش 3/ مائورو ایکاردی، ستاره آرژانتینی پاریسن‌ژرمن، همچنان درگیر حواشی است.
پاریسن‌ژرمن چهارشنبه شب در دیدار برابر منچسترسیتی شکست خورد تا به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا شود. شاگردان مائوریسیو پوچتینو فردا در لیگ فرانسه به مصاف سنت‌اتین خواهند رفت و حالا مشخص شده که پاری سن ژرمن در این مسابقه ستاره آرژانتینی خود یعنی مائورو ایکاردی را در اختیار نخواهد داشت.

در حالی مشخص شده که ایکاردی این مسابقه را از دست خواهد داد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تنها مصدومیت این بازیکن را اعلام کرده و معلوم نیست میزان آسیب دیدگی او چقدر است. ایکاردی روزهای سختی را در PSG تجربه می‌کند چرا که آخرین بازی او برای این تیم 20 روز پیش بوده است. همچنین مدت زمان زیادی از آخرین گلی که او برای تیم فرانسوی به ثمر رسانده می گذرد.
اما ایکاردی به جز زمین مسابقه، در بیرون از آن نیز با حواشی زیادی دست و پنجه نرم کرده است. طی هفته های اخیر بود که رسوایی اخلاقی این بازیکن فاش شد و او حتی در آستانه جدایی از همسر خود یعنی وندا نارا قرار داشت اما در نهایتا همه چیز بین این دو حل شد.

نکته قابل توجه درباره ستاره آرژانتینی این که چند سال قبل از اعلام مصدومیت او توسط پاریسن‌ژرمن، او پستی عاشقانه در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشت؛ ایکاردی با انتشار تصویری در کنار همسرش نوشت: "من اینگونه هستم، رویاپردازی که در زندگی مسیر عشق بزرگ را پیدا کردم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید