تسنیم/ مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مدعی شد که پرسپولیس کار سختی برابر این تیم خواهد داشت.
سینا عشوری در خصوص شرایط تیمش و اینکه در دو هفته گذشته نسبت به داوری‌ها معترض بودند، گفت: انتظار نداریم داوران به سود نفت مسجدسلیمان سوت بزنند و فقط می‌خواهیم عدالت رعایت شود. در بازی با مس و آلومینیوم از داوری ضربه خوردیم، این در حالی است که تیم ما از لحاظ مالی قطعا نسبت به 12 تیم لیگ برتری پایین‌تر است و باید خیلی سختی بکشیم تا نتیجه بگیریم. انتظارمان این است که حداقل حق نفت مسجدسلیمان و هوادارانش با اتفاقات غیرفوتبالی خورده نشود.
وی ادامه داد: آخرین تیمی بودیم که بسته شدیم ولی با این حال یک تیم فنی هستیم و مطمئنا در هفته‌های آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. با این شرایط داوری‌ها،  امیدوارم هر چه زودتر VAR به ایران بیاید تا اینقدر بابت اشتباهات داوری لطمه نبینیم.
مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در خصوص بازی روز دوشنبه هفته جاری با پرسپولیس در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر، عنوان کرد: پرسپولیس در آسیا تیمی بزرگ و پرقدرت است و بازی آسانی نداریم. با این وجود بچه‌های ما انگیزه بالایی دارند و نگران این بازی نیستیم. آنها روز سختی برابر نفت مسجدسلیمان خواهند داشت و امیدوارم با انجام یک بازی خوب و فنی 3 امتیاز را بگیریم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید