خبر ورزشی/ پرسپولیس در حالی درخواست پاک شدن کارت زرد مهدی ترابی را دارد که این اتفاق چند بار برای بازیکنان این تیم افتاده است.
پس از اینکه مشخص شد در بازی پرسپولیس و صنعت نفت، خطای پنالتی روی ترابی گرفته نشده، پرسپولیسی ها خواستار این شدند که کارت زردی که به او بابت فریب داور داده شد، پاک شود.
این اتفاق در فصل های گذشته هم برای سرخپوشان رخ داده است. پیش از این باشگاه پرسپولیس در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ در اعتراض به کارت زردی که سیامک نعمتی به ناحق دریافت کرده بود خواستار پاک شدن کارت زرد او شد که این موضوع در آن زمان با پیگیری‌های باشگاه به نتیجه رسید و کارت زرد نعمتی پاک شد
در بازی پرسپولیس و سپاهان لیگ چهاردهم هم مهدی طارمی به خاطر افتادن در محوطه جریمه کارت زرد گرفته بود که بعدا مشخص شد داور اشتباه کرده است و کارت او پاک شد.
مهاجم فعلی پورتو در آن زمان در مورد بخشش کارت زردش گفت: «اینگونه مسائل بیرون از زمین فوتبال را وکیلم انجام می دهد و من ذهنم را درگیر چنین مسائلی نمی کنم. همین که دنبال این کار رفت و توانست کارت زرد مرا باطل کند ممنونم و این باعث شده تا در آستانه دربی استرس محرومیت نداشته باشم.»
در لیگ سیزدهم هم باز در بازی پرسپولیس و سپاهان و آن مسابقه معروف که محسن قهرمانی داور بود و جنجال های زیادی بر سر آن به وجود آمد، سید میثم حسینی مدافع وقت پرسپولیس اخراج شد که کارت او هم پس از آن مسابقه پاک شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید