خبر ورزشی/ محمدرشید مظاهری در دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان برای دومین هفته متوالی در لیست ۲۱ نفره فرهاد مجیدی قرار نگرفت.
علیرضا رضایی دروازه‌بان جوان تیم استقلال که در تابستان فصل جاری از تیم پیکان به این باشگاه ملحق شد پیش از شروع مسابقات لیگ برتر در فصل بیست و یکم تا آستانه جدایی و پیوستن به فولاد پیش رفت اما با اصرار فرهاد مجیدی در جمع بازیکنان استقلال باقی ماند و پس از کلین شیت در هفته پنجم توانست نظر مساعد کادرفنی برای بازی در هفته ششم مقابل گل گهر سیرجان را هم به دست بیاورد.
نکته حائز اهمیت این بود که به رغم اشتباه سید حسین حسینی در دیدار مقابل فجرسپاسی شیراز که روی گل تیم میزبان پایش سُر خورد و به زمین افتاد، فرهاد مجیدی در دو بازی بعدی محمد رشید مظاهری را از لیست نفرات تیم برای بازی با نساجی و گل گهر خط زد.
محمدرشید مظاهری دروازه‌بانی است که پس از اختلافات شدید با مدیران باشگاه تبریزی در ابتدای فصل بیستم از تراکتور به استقلال پیوست و البته در طول یک سال گذشته حواشی زیادی در تیم استقلال داشت. او در برهه ای با مددی مدیرعامل وقت استقلال دچار اختلاف نظر شد و در آستانه حضور استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا (بازی با الهلال) از همراهی تیمش سر باز زد تا اختلافاتش با فرهاد مجیدی استارت بخورد. اما نکته جالب توجه درباره شرایط این روزهای مظاهری آرامش و سکوت عجیب این دروازه‌بان در تمرینات استقلال است.
نزدیکان به تمرین این تیم درباره وضعیت مظاهری پس از خط خوردن در دو بازی گذشته عنوان می‌کنند محمدرشید مظاهری بسیار با انضباط و بدون حاشیه و حرف و حدیثی در تمرینات حاضر شده، تمریناتش را طبق برنامه های بهزاد غلامپور انجام می دهد و در پایان هم با خوشرویی و در کمال احترام از اعضای تیم خداحافظی می‌کند و می‌رود.
محمدرشید مظاهری در تابستان سال جاری و در فصل نقل و انتقالات یک بار قراردادش را با استقلال فسخ کرد اما پس از دو هفته دوباره قراردادش با این تیم را تجدید کرد.
حالا و در فاصله یک هفته مانده به دیدار دربی موضوع دروازه‌بانی در تیم استقلال به یکی از مباحث جذاب برای طرفداران این تیم تبدیل شده است و خیلی ها نگرانند حسینی یا مظاهری که هر دو مدعی بازی در دربی هستند قبل از دربی این آرامش را تحت تأثیر قرار بدهند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید