فرهیختگان/ آخرین خبر‌ها حاکی از آن است که بخشی از پول کالدرون به حساب باشگاه پرسپولیس برگشت خورده و این یعنی تا اطلاع ثانوی خبری از باز شدن پنجره‌ها نیست.

اوضاع برای سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس چندان مساعد نیست. تا همین چند روز قبل وضعیت به‌گونه‌ای بود که صدری می‌توانست روی تبدیل حکمش از سرپرستی به مدیرعاملی حساب کند؛ او اعلام کرد که پول کالدرون (با قرض) تهیه شده و به‌زودی پنجره‌های نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس باز می‌شود تا هم دو بازیکن تاجیک مجوز بازی کردن بگیرند و هم دست یحیی برای خرید یک خارجی دیگر باز شود.
کمی بعد صحبت از یک کارگزار ۶۰۰ میلیاردی به میان آمد و تاکید شد که به‌زودی (تا پایان هفته قبل) معرفی می‌شود و بازیکنان هم ۱۵درصد از قرارداد خود را می‌گیرند که شارژ روحی شوند. اتفاقاتی که اگر مطابق وعده‌های صدری رخ می‌داد، از او یک مدیر کارآمد در ذهن هواداران شکل می‌گرفت. حالا اما وضعیت کاملا برعکس شده و صدری هم گوشه رینگ قرار گرفته است؛ باشگاه در انتقال پول کالدرون به مشکل خورده و آخرین خبرها حاکی از آن است که بخشی از پول به حساب باشگاه برگشت خورده و این یعنی تا اطلاع ثانوی خبری از باز شدن پنجره‌ها نیست.
خبری که بیشتر از همه گل‌محمدی را ناامید می‌کند؛ چراکه امید زیادی داشت تا از بازیکنان جدیدش استفاده کند. از سوی دیگر معرفی کارگزار هم به تاخیر افتاده، آن هم درحالی‌که منابع موثق تاکید دارند قرارداد بین طرفین منعقد شده و مدیران باشگاه فعلا پاسخی به این سوال نداده‌اند که چرا هفته وعده داده‌شده به اتمام رسید و وعده صدری محقق نشد. برخی می‌گویند مشکلات در واگذاری تبلیغات محیطی به سرخابی‌ها دلیل این مساله است و جالب اینکه صدری روی پول کارگزار جدید برای پرداختی جدید به اعضای تیم هم حساب کرده بود که واریز ۱۵درصدی به حساب بازیکنان قبل از بازی با نفت آبادان را وعده داده بود و آن هم محقق نشد.
حالا اعضای تیم مستقیم و غیرمستقیم از باشگاه گله دارند و شایعه احتمال اعتصاب‌شان قبل از دربی مطرح شده است. مربیان تیم مدام از وزارت پیگیر مشخص شدن مدیرعامل هستند و معتقدند تیم نباید با سرپرست مدیرعاملی اداره شود. کانال‌های هواداری هم در فضای مجازی شمشیر را از رو برای سرپرست باشگاه بسته‌اند. احتمالا الان هیچ مدیری دوست ندارد جای صدری باشد!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید