فارس/ فدراسیون کشتی برای حضور تماشاگران در مرحله نهایی لیگ کشتی وارد مذاکره شد.
مرحله نیمه‌نهایی و فینال لیگ کشتی فرنگی 16 آذر و کشتی آزاد 18 آذرماه برگزار می‌شود. به دلیل جذابیت لیگ با حضور کشتی‌گیران مطرح و همین طور حضور کشتی‌گیران عنوان‌دار خارجی، فدراسیون کشتی در تلاش است این مرحله را با حضور تماشاگران برگزار کند به همین دلیل رایزنی‌هایی با فدراسیون پزشکی داشته است.
با توجه به برگزاری مرحله مقدماتی در شهرهای مختلف، برخی از میزبانان شاهد حضور تماشاگر بودند اما با توافق تیم‌ها قرار است مرحله نهایی لیگ کشتی آزاد و فرنگی در سالن 12 هزارنفری آزادی برگزار شود برهمین اساس در خصوص تعداد حضور تماشاگران و نحوه حضور آنها در سالن قرار است در یکی دو روز آینده تصمیم‌گیری شود.
تیم‌های صنایع مازندران، داروسازی سهند ارس، دانشگاه آزاد و فولادین ذوب آمل در مرحله نیمه‌نهایی کشتی آزاد حضور دارند. همچنین در کشتی فرنگی تیم‌های فولادین ذوب آمل، امیدهای لرستان، سینا صنعت ایذه و دانشگاه آزاد اسلامی برای کسب قهرمانی تلاش خواهند کرد.
2 تیم برتر جواز حضور در جام باشگاه‌های جهان را کسب خواهند کرد. در صورتی که ایران میزبانی این مسابقات را برعهده بگیرد احتمال حضور 3 تیم در این رقابت‌ها وجود دارد. 

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید