ورزش 3/ زمانی که اعلام رالف رانکینگ هدایت منچستریونایتد را برعهده خواهد گرفت، تمرکز زیادی روی کارهایی که او برای پیشرفت تیم انجام خواهد داد، صورت گرفته است. در زمان نگارش این مقاله پس از یک برد آن هم در 7 بازی، منچستر در رده نهم لیگ برتر حضور دارد.
اگرچه رالف در مسابقه حساس امروز در دیدار مقابل چلسی حضور نخواهد داشت اما این امید وجود دارد فلسفه او؛ اُکتان بالا که مطمئنا آن را در اولدترافورد اجرا خواهد کرد، فرم متزلزل یونایتد را تغییر بدهد. طبق معمول با حضور یک مربی جدید، صحبتهایی در مورد تغییرات در اسکواد تیم نیز انجام شده است.
این چیزی است فراتر از مسائل تاکتیکی و باید دید باشگاه در پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه و تابستان آینده چه حرکاتی را مدنظر دارد.
رانگنیک ثابت کرده که استاد ساختن و نظارت بر کارهای تیمی است و پیش از این چندین ستاره آینده جهان را کشف و جذب کرده است. نتیجه حضور او در آلمان و اخیرا در روسیه، باعث شده که او به فهرستی جالب از بازیکنان در سراسر قاره دسترسی داشته باشد.
با در نظر گرفتن این نکات، منچستر اونینگ نیوز سه نام هیجان انگیز را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده که می‌توانیم شاهد تعقیب آنها از سوی یونایتد تحت هدایت رالف رانگینک در پنجره زمستانی پیش رو باشیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید