تسنیم/ ستاره سابق NBA‌ که سابقه کسب عنوان ارزشمندترین بازیکن این رقابت‌‌ها را هم دارد، در اظهارنظری عجیب گفت که نمی‌خواهد از ثروت هنگفت چیزی برای خانواده‌اش باقی بگذارد.
به نقل از نشریه مارکا، چارلز بارکلی یکی از بهترین و سرشناس‌ترین بازیکنان NBA‌ در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 بود. شهرت او اما نه فقط به خاطر عملکرد خوبش در داخل زمین بلکه به خاطر حواشی‌اش در خارج از میدان هم بود. حاشیه‌‌های او بعد از 20 سال از پایان دوران بازیگری‌اش همچنان ادامه دارد.
ارزشمندترین بازیکن NBA در سال 1993 که اکنون به عنوان مفسر و کارشناس تلویزیونی رقابت‌های NBA فعالیت دارد، در یکی از برنامه‌های تلویزیونی که در آن حضور داشت، جملاتی را بیان کرد که در فضای مجازی جنجال به پا کرده است. او در این برنامه تلویزیونی که فیل میکلسون، گلف‌باز آمریکایی هم میهمان آن بود، به علاقه‌اش به شرط‌‌بندی اعتراف می‌کند و به او می‌گوید:« ببین، تمام دنیا می‌دانند که من دوست دارم روی هر چیزی شرط ببندم. اصلاً من می‌خواهم همه داروندارم را از دست بدهم و ورشکسته بمیرم! نمی‌خواهم همه دارایی و پول‌هایم را برای خانواده‌ام باقی بگذارم. در تمام طول زندگی‌ام برای آنها خرج کرده‌ام. می‌خواهم آخرین نفسم را در بدبختی بکشم.
طبق آخرین برآوردهای صورت گرفته، دارایی‌های چارلز بارکلی به 50 میلیون یورو می‌رسد که بیش از 43 میلیون یوروی آن را از 15 فصل حضورش در تیم‌های فیلادلفیا سونی سیکسرز، فینیکس سانز و هیوستون راکتس کسب کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید