طرفداری/ ناصر محمدخانی، مهاجم سابق پرسپولیس و تیم ملی اعتقاد دارد. پرسپولیس بعد از چند هفته افت باز هم گزینه اول قهرمانی در لیگ خواهد بود.
ناصر محمدخانی در خصوص مسائل مختلفی صحبت کرده است.
ناصر محمدخانی در مورد وضعیت این روزهای پرسپولیس گفت:
 پرسپولیس در سه هفته نتایج خوبی نگرفت و البته خوب هم بازی نکرد اما در بازی با نفت آبادان پرسپولیس سر و شکل فوتبالش بهتر شد و من اعتقاد دارم پرسپولیس در حال حاضر بیشترین شانس را برای کسب عنوان قهرمانی در مسابقات لیگ برتر دارد اما هنوز 2 تیم مدعی یعنی سپاهان و استقلال با پرسپولیس در این زمینه رقابت خواهند کرد.
ناصر محمدخانی ادامه داد:
پرسپولیس امروز با عیسی آل کثیر و مهدی عبدی در خط حمله بهترین ترکیب خود را دارد و اگر داوران در 2 بازی گلهای صحیح آل کثیر و مهدی عبدی را اعلام می کردند، امروز هر 2 نفر با زدن 3 گل در صدر جدول گلزنان لیگ برتر بودند.
محمدخانی افت مهدی ترابی را تمام شده دانسته و گفت:
مهدی ترابی به هر دلیل یکی دو بازی خوب نبود اما در بازی برابر نفت آبادان به همان شکل قبلی خود برگشت و من فکر می کنم او در بازی برابر تیم فوتبال استقلال حتی می تواند بهترین بازیکن زمین باشد، ضمن این که پرسپولیس با حضور نفراتی مثل سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، مهدی ترابی، وحید امیری، آل کثیر، میلاد سرلک و عبدی، با کیفیت ترین بازیکنان لیگ برتر را در اختیار دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید