خبر ورزشی/ یک زوج هوادار تاتنهام ۳۱ ساعت در راه بودند تا مسیر ۷۳۹۹ کیلومتری از دالاس به لانکاشایر را طی کنند و بازی تیم محبوب‌شان را ببینند، اما برف مانع برگزاری این دیدار شد!
دو طرفدار شش آتیشه تاتنهام ۳۱ ساعت در سفر بودند تا از آمریکا به برنلی برسند اما بازی به علت بارش شدید برف لغو شد! این زوج از اینکه نتوانستند بازی تیم محبوبشان را ببینند مغموم و دل‌شکسته شدند.
کمتر از یک ساعت به شروع بازی تیم‌های برنلی و تاتنهام مانده بود که تصمیم به لغو بازی گرفته شد. طرفداران زیادی در ورزشگاه تورف‌مور برای دیدن بازی جمع شده بودند و همه دست از پا درازتر به خانه برگشتند.
اما این دو هوادار تاتنهام شنبه شب از آنسوی اقیانوس اطلس با سپری کردن ۴۵۹۸ مایل (۷۳۹۹ کیلومتر) به لانکاشایر رسیده بودند. این سفر طولانی در روز جمعه از دالاس به لندن آغاز شد و در روز شنبه هم با قطار از پایتخت به برنلی به پایان رسید. این زوج زمانی که داور بازی آقای پیتر بنکس شرایط را برای انجام بازی ناامن دانست، خیلی پکر شدند.

آنها با اشتراک عکسی که در قطار گرفته بودند نوشتند: «از دالاس به لندن و از لندن به برنلی، به مدت ۳۱ ساعت، بدون خواب، به کمک قهوه، کراکر پنیر و باز هم قهوه. برای بازی امروز هوای سرد و برفی پیشبینی کرده‌اند. وقتی عاشق تیمی هستید همین کارها را انجام می‌دهید.»
اکثر هواداران اسپرز از اینکه به علت لغو بازی مجبورند دست خالی به شهرشان در شمال سفر کنند ناراحتند، چه برسد به آمریکا. با این وجود اما طرفداران آمریکایی سعی کردند خوشحال باشند و کاری کنند تا روزشان به هدر نرود. وقتی اعلام شد که بازی به تعویق افتاده در توئیترشان نوشتند: «قدردان این همه عشق باشید اما اشتباه نکنید. با برخی از زوج‌های فوتبالی وقت‌مان را به خوشی می‌گذرانیم. فوتبال دقیقاً همین است.»
هنوز مشخص نیست که چه زمانی قرار است این بازی برگزار شود. اما با توجه به اینکه از قبل ۹ بازی برای ماه دسامبر در نظر گرفته شده، سران لیگ برتر به سختی می‌توانند تاریخی برای بازی تاتنهام پیدا کنند.
بنکس در مورد تصمیمش برای لغو بازی گفت: «ما از مسئولان باشگاه خواستیم که برف را پارو کنند و آنها هرچه در توان داشتند را انجام دادند و زمین را کاملاً پاک کردند اما در عرض ۱۰ دقیقه دوباره زمین پر از برف شد. هرکاری که از دستمان برمی‌آمد انجام دادیم اما برف خیلی سنگین بود. من فکر می‌کنم بهترین کاری که می‌شد انجام داد این بود که بازی را لغو کنیم و این کار را با صحبت با هر دو مربی انجام دادیم.»
او در ادامه گفت: «موضوع آمدن هواداران به استادیوم هم خیلی مهم است اما واقعاً شدت بارش برف خیلی زیاد بود. مربیان هم موافق بودند که این موضوع برای تماشاگران هم خوب نیست. بازیکنان مطمئناً در این هوا با مشکلات زیادی روبرو می‌شدند و بهترین تصمیم در چنین شرایطی این است که بازی لغو شود.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید