ورزش 3/ روزنامه صباح چاپ ترکیه در شماره امروز خود نوشت که اللهیار صیادمنش منتظر تصمیم سرمربی فنرباغچه است.
قرارداد قرضی اللهیار صیادمنش با زوریا لوهانسک به روزهای پایانی خود نزدیک می شود. باشگاه اوکراینی قادر به تأمین بند دائمی شدن قرارداد مهاجم ایرانی خود به مبلغ 3 و نیم میلیون یورو را ندارد و درخواست زوریا از فنرباغچه باشگاه اصلی اللهیار برای ادامه این قرارداد قرضی تا تابستان 2022 نیز رد شده است.
حالا رسانه ها ترکیه ای از بازگشت قطعی اللهیار به فنرباغچه خبر می دهند ولی هنوز چیزی قطعی نیست و باید مربی این تیم نظر نهایی را بدهد. به گزارش روزنامه صباح ترکیه؛ در این بین فنرباغچه که در گلزنی مشکل دارد، گزینه اللهیار را نیز در ژانویه روی میز خواهد داشت.
در ادامه این گزارش آمده است: مهاجم ایرانی که در ابتدای فصل به صورت قرضی به تیم زوریای اوکراینی رفت، با 6 گل و 4 پاس گل در 14 بازی، نام خود را مطرح کرده است. شنیده ها حاکی از آن است که این بازیکن 20 ساله که قرارداد قرضی او 31 دسامبر به پایان می رسد، باید در تمرینات تیم شرکت کند.
صباح نوشته است: پس از حضور صیادمنش در تمرینات، پریرا سرمربی فنرباغچه درباره آینده مهاجم ایرانی خود تصمیم خواهد گرفت که آیا او را در تیم نگه دارد یا خیر. انتظار نمی رود زوریا از گزینه 3 و نیم میلیون یورویی برای انتقال دائمی اللهیار استفاده کند.

 ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید