ورزش 3/ حالا که قرار است سیامک نعمتی در پست اصلی خود بازی کند، رقابت برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی نیز برای او سخت‌تر می‌شود.
سیامک نعمتی پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت، بلاخره در بازی با نفت مسجد سلیمان برای پرسپولیس به میدان رفت. این بار او پس از مدت‌ها در پستی بازی کرد که پست اصلی او محسوب می‌شود.
در حالی که یحیی گل محمدی فصل قبل سیامک نعمتی را اغلب برای بازی در پست دفاع راست به مهدی شیری ترجیح می‌داد، اما ظاهرا قرار است او از این به بعد در پست اصلی خود به میدان برود و از این نظر چه بسا کار او برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی سخت‌تر شود.
شاید خود نعمتی هم علیرغم اینکه  به واسطه بازی در پست دفاع راست به تیم ملی هم دعوت شده بود باز ترجیحش بازی در یک خط جلوتر باشد. با این حال اگر در دفاع راست او یک رقیب داشت، در پست وینگر چند رقیب دارد. اما این احتمال هم وجود دارد  که با توجه به نوع بازی نعمتی و سرعت و تکنیک مناسبش،او از سوی گل‌محمدی برای بازی در پست مهاجم کاذب نیز در نظر گرفته شود. به خصوص اینکه قبلا هم در زمان برانکو در این پست بازی کرده بود و چند گل مهم هم به ثمر رسانده بود.
با توجه به اینکه پست امید عالیشاه نیاز به دوندگی زیاد در زمین دارد و از طرفی احتمال خستگی و مصدومیت این بازیکن هم وجود دارد، بعید نیست که سیامک نعمتی پس از مدت‌ها دوباره در پستی که زمانی با آن در پرسپولیس می‌درخشید بازی کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید