تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید چند بازیکن تیمش شایسته کسب توپ طلا در آینده هستند.
کارلو آنچلوتی که تیم تحت‌هدایتش فردا شب (چهارشنبه) در هفته شانزدهم لالیگای اسپانیا پذیرای اتلتیک بیلبائو است، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: من آرامش خاطر دارم چون بازیکنانم به انجام بازی‌های زیاد عادت دارند. آنها بازیکنان باتجربه‌ای هستند و ما مشکلی از این حیث نخواهیم داشت.
وی همچنین در خصوص رسیدن جایزه توپ طلا به لیونل مسی و چهارم شدن مهاجم فرانسوی‌اش در این رده‌بندی اظهار داشت: باید به نتیجه آرای توپ طلا احترام گذاشت. مسی برنده توپ طلا شد، او هنوز هم بازیکن خوبی است و چیز دیگری برای گفتن وجود ندارد. جوایز انفرادی مهم هستند اما اتفاق خاصی نمی‌افتد اگر شما عناوین انفرادی به دست نیاورید. بنزما فصل فوق‌العاده‌ای داشته است.
سرمربی رئال مادرید همچنین در مواجهه با این پرسش که «آیا مسی بهترین بازیکن سال 2021 بود؟»، خاطرنشان کرد: من نظر متفاوتی دارم. اگر قرار باشد من رأی بدهم، ابتدا بنزما را انتخاب می‌کنم، دوم وینیسیوس، سوم کورتوا، چهارم کاسمیرو و پنجم کروس. وینیسیوس هم این کیفیت را دارد تا روزی برنده توپ طلا شود. ما مودریچ را داریم که پیش از این موفق به کسب این عنوان شده است و بنزما و کورتوا هم شانس کسب توپ طلا را دارند.
وی همچنین درباره هافبک بلژیکی‌اش تأکید کرد: ادن اِزار حس خوبی دارد. او با تیم تمرین می‌کند و فردا با ما خواهد بود. ادن نه‌ مشکل فیزیکی دارد، نه مشکل ذهنی. او نیاز به دقایقی برای بازی کردن دارد که ما این فرصت را به او خواهیم داد.
کارلتو در خصوص احتمال جذب بازیکنان جدید در پنجره زمستانی پیش‌رو هم گفت: بازیکنی به جمع ما اضافه نخواهد شد چون ترکیب کاملی داریم، اما اگر بازیکنی بخواهد از جمع ما جدا شود، در موردش فکر خواهیم کرد.
سرمربی سفیدپوشان مادریدی در ادامه در مواجهه با این پرسش که «آیا شانس امباپه برای کسب توپ طلا در صورت پیوستن به رئال مادرید افزایش پیدا می‌کند؟»، خاطرنشان کرد: بازی در باشگاهی بزرگ به شما کمک می‌کند چون کاری که با تیم‌تان می‌کنید هم مورد ارزیابی قرار می‌‌گیرد. اگر شما با تیم‌تان جامی ببرید، شانس بهتری برای کسب توپ طلا خواهید داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید