طرفداری/ حسین شمس با ابلاغ شهاب عزیزی خادم مشاور رییس فدراسیون فوتبال در امور فوتسال شد
حسین شمس از این پس مشاور شهاب عزیزی خادم در فوتسال است.
وقتی مصاحبه ای از حسین شمس روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفت که در آن ادعا کرده بود سرمربی تیم ملی فوتسال مشخص نیست و به نوعی ادامه همکاری ناظم الشریعه با تیم ملی را زیر سوال برده بود، برخی رسانه ها با تعجب پرسیده بودند وقتی احسان اصولی که جانشین مهرداد سراجی در کمیته فوتسال است حرف از ابقای ناظم الشریعه و اعزام تیم ملی با سرمربیگری او به اردوی ایتالیا زده، چرا سایت فدراسیون فوتبال از حسین شمس علیه ناظم الشریعه مصاحبه منتشر می کند؟
تنها ساعاتی پس از این پرسش، حکمی به دست رسانه طرفداری رسیده که نشان می دهد حسین شمس با ابلاغ شهاب عزیزی خادم، مشاور رییس فدراسیون فوتبال در امور فوتسال شده است.


این حکم در حالی از سوی رییس فدراسیون صادر شده که هنوز تکلیف کمیته فوتسال مشخص نیست. سراجی عضو هیات رییسه فدراسیون که به دلیل نبود شفافیت مالی منتقد رییس فدراسیون است، از ریاست کمیته فوتسال کنار کشیده و در حالی که هنوز هیات رییسه فدراسیون استعفای او را نپذیرفته، برخی رسانه های حامی احسان اصولی او را به عنوان سرپرست جدید کمیته فوتسال معرفی کرده اند. فدراسیون فوتبال تا این لحظه نه خبر معرفی احسان اصولی را به صورت رسمی از طریق سایت خود منتشر کرده و نه خبر انتصاب حسین شمس به عنوان مشاور رییس فدراسیون را!

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید