ورزش 3/ گل گهر در بازی تدارکاتی امروز خود برابر پرسپولیس از مهاجم گابنی و تازه به خدمت گرفته‌اش سود برد تا او را مورد ارزیابی قرار دهد.
پرسپولیس امروز در دیداری تدارکاتی برابر گل گهر سیرجان قرار گرفت و در نهایت این جدال را با تک گل مرتضی تبریزی از روی نقطه پنالتی به حریف واگذار کرد. 
امیر قلعه نویی همانند همتای خود روی نیمکت پرسپولیس در این بازی از بازیکنانی سود برد که در دیدار قبلی این تیم در لیگ فرصت حضور در ترکیب اصلی را نداشتند تا وضعیت آنها را برای حضور در دیدارهای آتی مورد بررسی قرار دهد و شرایط آماده سازی آنها را نیز فراهم سازد. 
یکی از بازیکنانی که در این بازی برای گل گهر سیرجان به میدان رفت، اریک باگناما بود که علیرغم حضور در ترکیب این تیم شانس دستیابی به گل مقابل دروازه بوژیدار رادوشوویچ را کسب نکرد. این مهاجم بلند قامت که 195 سانتی‌متر قد اوست، در بازی روز گذشته این تیم برابر پیکان نیز فرصت حضور یافته بود اما کادرفنی برای هماهنگی بیشتر در این بازی نیز او را به میدان فرستاد و دقایقی مقابل پرسپولیس کار را در زمین دنبال کرد. 
گل گهر که فصل گذشته گادوین منشا را به عنوان مهاجم خارجی‌اش در اختیار داشت، اکنون امیدوار است با این مهاجم گابنی در ادامه لیگ شرایط مناسبی را برای ایجاد موقعیت برابر رقبا شکل دهد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید