طرفداری/ تیم Oc sc که مالک آن یک ایرانی است، قهرمان رقابت های فوتبال در آمریکا شد.
تیم Oc sc که مالک و سهامدار آن علی منصوری است، قهرمان چمپیون شیب آمریکا شد.
شب گذشته رقابت های فوتبال در کشور آمریکا به پایان رسید که در نهایت تیم Oc sc به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد. این بازی خارج از خانه در تامپا برگزار می شد و در حالی که میزبان در نیمه نخست صاحب یک پنالتی شد، دروازه بان Oc sc آن را مهار کرد و در ادامه هم Oc sc سه گل به ثمر رساند و در نهایت بازی با نتیجه 3 بر 1 به پایان رسید.
این دومین تجربه Oc sc در فینال رقابت های فوتبال در کشور آمریکا بود. بار پیش آن ها مقابل یاران دروگبا 2 بر 1 شکست خورده بودند و حالا چهار سال بعد از آن شکست، به پیروزی رسیدند.
علی منصوری موسس این باشگاه و سهامدار فعلی آن است و این تیم که فقط 11 سال از تاسیسش می گذرد، شب گذشته عنوان قهرمانی را به دست آورد.
مسابقات فوتبال در آمریکا به این صورت برگزار می شود که 16 تیم در کنفرانس شرق و 16 تیم در کنفرانس غرب باهم رقابت می کنند و در نهایت قهرمان شرق و غرب با یکدیگر بازی می کنند.
تیم امریکایی او سی اس سی که قبلا با نام لس آنجلس بلوز فعالیت می کرد، در مقاطع مختلف مربیان و بازیکنان ایرانی هم داشت. فوتبال امریکا یک لیگ حرفه ای به نام MLS دارد و پایین تر از این لیگ، لیگ ایالات متحره امریکا با نام چمپیون شیب برگزار می شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید