طرفداری/ یحیی گل‌محمدی در 51 بازی، 114 امتیاز کسب کرده است.
یحیی گل‌محمدی از اولین روز حضور دوباره‌اش در تیم پرسپولیس 51 بازی مربی این تیم بوده و پرسپولیس تحت هدایت او در این 51 بازی 114 امتیاز گرفته است.
یحیی گل محمدی می توانست بهترین آمار را در 51 بازی متوالی در تاریخ لیگ برتر داشته باشد اما یک امتیاز از برانکو کم آورده است. برانکو از هفته هفتم مسابقات لیگ پانزدهم حرفه ای تا هفته 27 مسابقات لیگ شانزدهم حرفه ای در 51 بازی 115 امتیاز به دست آورده بود.
اما گل محمدی از هفته هفدهم مسابقات فوتبال لیگ نوزدهم حرفه ای تا هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ حرفه ای امسال در 51 بازی 114 امتیاز گرفته است.
البته گل محمدی در 51 بازی اول خود در پرسپولیس از 51 بازی اول برانکو بهتر امتیاز گرفته است. در واقع ما مقطعی را در نظر گرفتیم که یحیی گل محمدی دوباره به پرسپولیس آمد و 51 حضور متوالی روی نیمکت این تیم را تجربه کرد.
اما یک تفاوت عمده در کارنامه این 2 مربی وجود دارد، برانکو در پرسپولیس یک تیم افت کرده و ناکام را تحویل گرفت اما گل محمدی تیمی را تحویل گرفت که 3 سال قهرمان شده بود و در روزی که این تیم را تحویل گرفت صدرنشین مسابقات لیگ در پایان هفته شانزدهم لیگ 2 سال قبل بود.
با این حال آمار ثبت شده پرسپولیس چه در دوران برانکو و چه در دوران گل محمدی آماری قابل احترام است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید